Çözüldü Hidra'nın gidişatını nasıl buluyorsunuz?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Moltreach

Hectopat
Arkadaşlar hidranın gidişini nasıl buluyorsunuz?
Bence Şehinşah'la çok güzel parçalar çıkarıyordu ta ki geçen yıla kadar, bu yıl çok boş şeyler yayınladılar bence, nefes alamıyorum dışında.
Albümü şubattan beri bekliyoruz hidranın(şehinşahınkini 2 yıldan beri bekliyoruz ama nafile ondan ümidi kestim)
Soruya tekrar döneyim iyi bir ivme yakalıyorken neden böyle saldı sizce? Ve gidişatı nasıl?

Arkadaşlar hidranın gidişini nasıl buluyorsunuz?
Bence Şehinşah'la çok güzel parçalar çıkarıyordu ta ki geçen yıla kadar, bu yıl çok boş şeyler yayınladılar bence, nefes alamıyorum dışında.
Albümü şubattan beri bekliyoruz hidranın(şehinşahınkini 2 yıldan beri bekliyoruz ama nafile ondan ümidi kestim)
Soruya tekrar döneyim iyi bir ivme yakalıyorken neden böyle saldı sizce? Ve gidişatı nasıl?
Eski Hidra'yı arıyorum,bulamıyorum. Bence gidişatı kötü.

Yeni çıkardığı veronica şarkısını beğenmedim olmamış bence High şarkısı zaten sızdırıldı tadı kalmadı gece 3'e kadar bekledik yine de güzel bir şarkı olmuş bence. Keşke eskisi gibi takır takır okuduğu parçalar çıkarsa ama bu halide güzel. :)

Elbette eski Hidra çok daha iyiydi. Şimdiki halini ise ben eski hali kadar olmasa da beğeniyorum. Son çıkardığı Veronica ve High şarkılarını ben beğendim. Her mc gibi o da değişti. Yapacak bir şey yok. En azından eski Şehinşah ve yeni Şehinş.. pardon HSNSBBH gibi aralarında dağlar kadar fark yok. Ben açıkçası gidişatında önemli rol oynayan kişinin Şehinşah olduğunu düşünüyorum. Dostlukları bozulursa gidişatı daha iyi olabilir. Ama memnunum.

Yeni çıkardığı veronica şarkısını beğenmedim olmamış bence High şarkısı zaten sızdırıldı tadı kalmadı gece 3'e kadar bekledik yine de güzel bir şarkı olmuş bence. Keşke eskisi gibi takır takır okuduğu parçalar çıkarsa ama bu halide güzel. :)

Bu albümdeki bir şarkıda "hidra yeni çocuk değil artık rapin üstadı"diye bir bölüm geçiyordu, o şarkı güzel olacak galiba beğendim oradaki performansı.

Geri
Yukarı