High Power 500W 80+ PSU alınır mı?

Markaya bakılmıyor. Model çöp.

Korumaları leş bir PSU. Dizilimi rezil. Sadece markaya bakan arkadaşa aldırmayın.

En kötü bu alınmalı. Bütçe 40 daha artarsa ki öneririm FSP Hydro k 500W.

Neye göre çöp olduğuna karar verdiniz merak etmekle birlikte öğrenmek istiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Tamamdır baika markaya yöneleceğim yukarıdaki arkadaşın paylaştığı PSU hakkında ne düşünüyorsunuz ya da başka bir öneriniz var mı?
Attığım PSU güzeldir ama arkadaşın dediği 500W PSU'yu da alabilirsiniz çünkü 1060 aşırı güç isteyen bir kart değil ama ileride daha güçlü kart takacaksanız daha güçlü bir PSU'ya ihtiyacınız olacak ve tekrar masrafa gireceksiniz, size kalmış ileriye dönük düşünüyorsanız benim attığımı alın, düşünmüyorsanız arkadaşın attığı FSP olanı alabilirsiniz.

Ben size hiçbir şekilde kaba davranmadım ve gayet olgunca cevap verdim. Ya siz yanlış anladınız ya da ben kendimi ifade edemedim.

Bilip bilmeden "🤣" gibi boş bir ifadeyi atan ben değilim. Sadece yazarak kaba olunmuyor.

Kullanıcı yorumları güzel olan bir ürüne çöp demeniz komiğime gitti açıkçası. Her şeyi bilen sizsiniz ne de olsa. Üzgünüm.

Kullanıcı yorumları teknolojide işlemez. Bir gün kullanıp da yorum yapıyorlar sonuçta. İçindeki kondansatörler pek kaliteli değil. Korumaları berbat bu yüzden elektrik kesintilerine gidebiliyor. Neyse boşuna fazla zaman kaybettim. İyi forumlar.

Kullanıcı yorumları teknolojide işlemez. Bir gün kullanıpta yorum yapıyorlar sonuçta. İçindeki kondansatörler pek kaliteli değil. Korumaları berbat bu yüzden elektrik kesintilerine gidebiliyor. Neyse boşuna fazla zaman kaybettim. İyi forumlar.

Kullanıcı yorumları işlemez de ne işler? Kullanıcı yorumları tecrübe değil de nedir? Lütfen daha çok konuşup insanların sinirlerini durduk yere bozmayın. İyi forumlar.

Kullanıcı yorumları işlemez de ne işler? Kullanıcı yorumları tecrübe değil de nedir? Lütfen daha çok konuşup insanların sinirlerini durduk yere bozmayın. İyi forumlar.

O yorum yazanlar yıllarca kullanıp yazmıyor. Araştırmadan yazan aciz insanlardan olmayın lütfen. İyi günler.

Yeni konular

Geri
Yukarı