High Power 500W 80+ alınır mı?

Korumaları eksik ve grup düzenlemeli bir güç kaynağı. Giriş seviyesinin de giriş seviyesi bir ürün. Alınabilir olduğu konusuna katılmıyorum.

Ayrıca sadece 1 adet 8 pin PCI-e bağlantısı mevcut.

1654939890191.png

Korumaları eksik ve grup düzenlemeli bir güç kaynağı. Giriş seviyesinin de giriş seviyesi bir ürün. Alınabilir olduğu konusuna katılmıyorum.

Ayrıca sadece 1 adet 8 pin PCI-e bağlantısı mevcut.

Eki Görüntüle 1415958
Bağlantıyı bilmem ama Sharkoon SHP650 V2'den iyi olduğu kesin. High Power ile sorun yaşayanını görmedim pek. 500-550 TL bandında daha iyisi yok bence, tabii bütçe 700TL'ye çıkıyorsa farklı alternatifler bakılabilir.

Bağlantıyı bilmem ama Sharkoon SHP650 V2'den iyi olduğu kesin.
SHP V2 ne alaka tam olarak, anlamadım. Konuda SHP V2 bile geçmiyor.
High Power ile sorun yaşayanını görmedim pek.
Markaya değil, modele bakılır.
500-550 TL bandında daha iyisi yok bence, tabii bütçe 700TL'ye çıkıyorsa farklı alternatifler bakılabilir.
Bütçesinin 700 TL olduğunu konu sahibi konu içeriğinde belirtmiş.

SHP V2 ne alaka tam olarak, anlamadım. Konuda SHP V2 bile geçmiyor.

Markaya değil, modele bakılır.

Bütçesinin 700 TL olduğunu konu sahibi konu içeriğinde belirtmiş.

"Korumaları eksik ve grup düzenlemeli bir güç kaynağı. Giriş seviyesinin de giriş seviyesi bir ürün. Alınabilir olduğu konusuna katılmıyorum."

Bu yazdığınıza istinaden dedim. Konuda SHP650 V2 yazmadığını biliyorum. Alınabilir olduğuna katılmıyorum demişsiniz.

"Korumaları eksik ve grup düzenlemeli bir güç kaynağı. Giriş seviyesinin de giriş seviyesi bir ürün. Alınabilir olduğu konusuna katılmıyorum."

Bu yazdığınıza istinaden dedim. Konuda SHP650 yazmadığını biliyorum. Alınabilir olduğuna katılmıyorum demişsiniz.
SHP 650 V2 de aynı özelliklere sahip. O güç kaynağının da korumaları eksik ve grup düzenlemeli.

Ben bunu buldum, sizin daha iyi önerileriniz var mıdır? (bütçem en fazla 700 TL)

Yeni konular

Geri
Yukarı