High Power 500W vs SilverStone Strider 500W

Ürün kalitesi olarak yorum yapamam fakat adı geçen ürünler ile ilgili fiyat bazlı bir araştırma yaptım. Altta ki High Power PSU ya sahibim ara ara tıslama gibi bir ses geliyor fakat benim çok umursadığım bir detay değil, PSU dan geldiğinden de pek emin değilim gerçi.
SILVERSTONE STRIDER ESSENTIAL 80 + 500W = 254 tl
HIGHPOWER HIGH POWER Element Bronze 600W 85+ Bronze = 277 tl
Akasa 600W 80+ Bronze Viper = 248 tl
Teknobiyotik kargo bedeli ekliyor diye biliyorum, bu detayı atlamayın.

Hatta ısrarla 500W derseniz yukarıda paylaştığınız aynı ürünü de ekledim.
HIGHPOWER ECO 500W 80+ BRONZE = 213 tl

Son düzenleme:
Ürün kalitesi olarak yorum yapamam fakat adı geçen ürünler ile ilgili fiyat bazlı bir araştırma yaptım. Altta ki High Power PSU ya sahibim ara ara tıslama gibi bir ses geliyor fakat benim çok umursadığım bir detay değil, PSU dan geldiğinden de pek emin değilim gerçi.
SILVERSTONE STRIDER ESSENTIAL 80 + 500W = 254 tl
HIGHPOWER HIGH POWER Element Bronze 600W 85+ Bronze = 277 tl
Akasa 600W 80+ Bronze Viper = 248 tl
Teknobiyotik kargo bedeli ekliyor diye biliyorum, bu detayı atlamayın.

Hatta ısrarla 500W derseniz yukarıda paylaştığınız aynı ürünü de ekledim.
HIGHPOWER ECO 500W 80+ BRONZE = 213 tl
Sanırım Akasa olanı tercih edeceğim fakat hepsiburada ve teknobiyotik arasında ciddi bir fiyat farkı var.
Daha önce teknobiyotikten alışveriş yapmadım, güvenilir bir site midir ?

Sanırım Akasa olanı tercih edeceğim fakat hepsiburada ve teknobiyotik arasında ciddi bir fiyat farkı var.
Daha önce teknobiyotikten alışveriş yapmadım, güvenilir bir site midir ?
Sitede birçok kişinin tavsiye ettiği güvenilir bir site olarak biliyorum, tek kızdığım noktası kargo bedelini karşılamıyor olması. Tek tük ürün de çok fark etmese de ebatlı ürünlerde hiç istenmeyen meblağlar çıkıyor. En azından benim bildiğim bu, sizin için çok da fark etmeyecektir.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı