High Power Eco vs Xigmatek X-Calibre vs High Power 500W vs SilverStone Strider

sametertan

Decapat
  1. High Power Eco 500W 85+ Bronze Güç Kaynağı
  2. XIGMATEK X-CALIBRE SERİSİ 500W 80PLUS GÜÇ KAYNAĞI
  3. High Power 500w 80+ Bronze Güç Kaynağı
  4. SilverStone Strider 80+ 400W Güç Kaynağı

Evet arkadaşlar benim araştırıp düşündüklerim bunlar sizinde fiyat olarak 300 TL'yi geçmeyecek önerileriniz varsa yazabilirsiniz. Tecrübelerinizden faydalanmak isterim, çünkü 100-150 TL'ye de 500-600 wattlık PSU'larda burada önemli olan ucuz fiyata yüksek watt almak istemiyorum. Beni yarı yolda bırakmayacak işimi yapacak bir şey olsun istiyorum.

GA-G33M-S2L (bir de anakart önemli mi PSU almak için?)

• Xeon X5450
  • AMDRadeon HD 6970
  • 2x4 DDR2
  • 300GB HDD
  • 120GB SSD
  • Şu anki PSU Feel Hurricane FL-460

Son düzenleyen: Moderatör:
SilverStone en kaliteli seçenek ama 400W bunları kaldırmaz gibi gözüküyor. Ben olsam 550W+ bakardım.
SilverStone Strider Essential SST-ST50F-ES230 500W Power Supply Fiyatlarý, Özellikleri ve Yorumlarý | En Ucuzu Akakçe nasıl dersin ?
High Power derim. F/P ürünü.
high power 500w +80 bronze aldık bakalım bugün yarın kargo gelir ve xiagmatek modellerine zam gelmiş calibre seriside dahil :D normalde calibre serisi 500w +80 alıcaktım ama o markayı pek önermediler yazan değerleri vermediği için şişirme bir marka falan dediler ama 30-35 tl arasında zam gelmiş o markadaki psu'lara :)

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı