High Power 600W Gold vs FSP Hydro 600W 80+ Bronze

Hangisini Alıyım?

• Fsp

• High Power

Sonuçları sadece ankete oy verdiğinizde görebilirsiniz.
Kesinlikle High Power Performance GD.
FSP'nin yalın Hydro serisi sanıldığının aksine abartılcak bir model değil bir kere Performance GD'nin halefi sayılmıcak bir model yakından-uzaktan alakası yok. Performance GD iç birimleri-kalitesi, genel performansı, kullandığı düzenlemeler ile modern bir platformun gerekliliklerini taşıyor her ikisini de incelemelerini araştırmış, gözlemlemiş biri olarak diyorum.
Hydro'yu alınabilir kılan 5 yıl FSP Türkiye garanti avantajı FSP diye aldanıp almayın.

Son düzenleyen: Moderatör:
High Power GD her türlü.

Kesinlikle High Power Super GD.
FSP'nin yalın Hydro serisi sanıldığının aksine abartılcak bir model değil bir kere Super GD'nin halefi sayılmıcak bir model yakından-uzaktan alakası yok. Super GD iç birimleri-kalitesi, genel performansı, kullandığı düzenlemeler ile modern bir platformun gerekliliklerini taşıyor her ikisini de incelemelerini araştırmış, gözlemlemiş biri olarak diyorum.
Hydro'yu alınabilir kılan 5 yıl FSP Türkiye garanti avantajı FSP diye aldanıp almayın.

Keşke şunları herkes anlasa hocam neredeyse her PSU konu altında FSP alın, FSP varken diğerleri ne ya diyenler var. Ben de araştırma yapmıştım FSP'nin alt segment ürünleri alınmaz çünkü daha iyileri var üst modelleri alınır sadece.

Keşke şunları herkes anlasa hocam neredeyse her PSU konu altında FSP alın, FSP varken diğerleri ne ya diyenler var. Ben de araştırma yapmıştım FSP'nin alt segment ürünleri alınmaz çünkü daha iyileri var üst modelleri alınır sadece.
Fiyatında-modeline yargı yapılmıyor diğer üreticiler boş boğaz olarak görülüyor FSP varken. Düz Hydro'nun 600'lükleri zamanında 260-280'e'e satılıyordu o zaman alınabilirdi fiyatına göre o zamanlar iyiydi evet. Aynı şekil ilk çıkan Raider serisi FSP sonradan çaktırmadan 4 tane 12V yollarını tek ray olarak birleştirdi o da ayriyetten kötü değildi. Özellikle çokca önerilen AHCB serisi onu hiç anlamıyorum zaten.

Yeni konular

Geri
Yukarı