High Power 700W 80+ PSU kaliteli midir?

Neden olmasın? Demekki olabiliyormuş. 700w para yapan kısmı bile değil.
Aynen aynen oluyordur kesin. Ondan sonra PSU yandı PSU patladı diye bu arkadaş konu açınca ordada yardımcı olursunuz. O zaman gidelim RAMPAGE 600W 80+BRONZE alalım 374 TL nasıl olsa ucuz veya RAMPAGE 550W +80 GOLD alalım 407 TL'ye.

Ne olduğunu bilmediğiniz markaları sırf ucuz diye öneriyorsunuz ondan sonra mağdur olan bu konuyu açan adam oluyor. O zaman bu konuyu açmanıza hiç gerek yok arkadaş şu C4 Patlayıcıyı satın alsın nasıl olsa çok ucuz:
PSU.jpg

Aynen aynen oluyordur kesin. Ondan sonra PSU yandı PSU patladı diye bu arkadaş konu açınca ordada yardımcı olursunuz. O zaman gidelim RAMPAGE 600W 80+BRONZE alalım 374 TL nasıl olsa ucuz veya RAMPAGE 550W +80 GOLD alalım 407 TL'ye.
Sapla samanı karıştırma senin beğenmediğin HP, PSU. dünyasının öncülerinden bir firma, kötülemek için yanına everest vs koyman ortaya koyuyor her şeyi.

Ucuz etin yahnisi yavan olur diyorum sana, örnek olarak everesti gösteriyorum. Ortaya konan şey neymiş acaba? FSP, Corsair, CoolerMaster,Seasonic gibi markalar varken sırf ucuz diye High Power öneriyorsun. PSU alırken ortaya paranı koyacaksın, PSU çok önemli donanımdır. Öyle 100 TL, 200 TL daha ucuz olduğu için böyle markalardan alacağıma hiç almam daha iyi. Dünya öncüsü bir firma, aynen ya FSP, Corsair felan merdiven altı üretilen çöp donanımlardı zaten.
Bütçen kısıtlı olduğu için attığım resimdeki psuyu alicagim.Cevaplariniz için teşekkürler.
Bana kalırsa alma ama sen bilirsin. Bir sorun yaşadığında hortlatırım bu konuyu.

Ucuz etin yahnisi yavan olur diyorum sana, örnek olarak everesti gösteriyorum. Ortaya konan şey neymiş acaba? FSP, Corsair, CoolerMaster,Seasonic gibi markalar varken sırf ucuz diye High Power öneriyorsun. PSU alırken ortaya paranı koyacaksın, PSU çok önemli donanımdır. Öyle 100 TL, 200 TL daha ucuz olduğu için böyle markalardan alacağıma hiç almam daha iyi. Dünya öncüsü bir firma, aynen ya FSP, Corsair felan merdiven altı üretilen çöp donanımlar.

Bana kalırsa alma ama sen bilirsin. Bir sorun yaşadığında hortlatırım bu konuyu.
Konu hakkında arkadaş haklı ben olsam aynı şeyi söylerim. 1.500 TL ekran kartı al, ucuz ete teslim et sonra o ekran kartını. Olacak iş değil...

Hocam Corsair vs650ye karar vermiştim fakat kronik sorunu var dediler.O yüzden değiştirdim.
Ayrıca gtx1660ti ile rx 590 arasında 1k fiyat farkı var.Benim bütçemi aşıyor malesef.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı