High Power 750W 80+Bronze PSU güvenilir mi ?

CravingTR

Hectopat
High Power 750W 80+Bronze PSU güvenilir mi arkadaşlar?
İleride çıkacak sistemlere uyumu olur mu acaba ya da 1080 ekran kartıyla sorun yaşatır mı?
psu.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Aldıysan problem yok. Kullanabilirsin. Sana sıkıntı yaşamayacağının garantisini kimse veremez. Güven vermeyen bir marka değil sonuçta. Yorumları da olumluymuş.
High power 750 watt modüler güç kaynağı vardı bende uzun süre kullandım hiçbir sorun yapmadı GTX 780 ile.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sorun yaşamazsın. F/P olarak tercih edilebilir. Ne çok düşük seviye ne de çok üst seviye bir model. Bütçen nedir? GTX 1080 için kaliteli 600 W bir PSU da yeterli gelir. Daha iyi alternatiflere bakabiliriz.
Bütçem buna yetti bunu aldım reis ya sıkıntı yaşar mıyım sence uzun vade de filan nette yorumları olumluydu.

Aldıysan problem yok. Kullanabilirsin. Sana sıkıntı yaşamayacağının garantisini kimse veremez. Güven vermeyen bir marka değil sonuçta. Yorumları da olumluymuş.
Yardımların için teşekkürler kardesim inşallah sıkıntı yaşamam. Yaşayanlar da olmuş tabi ama olumlu yorumlar daha yüksekti.

High Power PSU'lar gayet sağlamdır. Hatalı üretim veya kullancı hatası dışında sorun yaşatmaz. Akım koruyucu priz alırsanız süper olur.

Negatif enerji yaymaya gerek yok. Bir şey olmaz deyip kullan :)
High Power PSU'lar gayet sağlamdır. Hatalı üretim veya kullancı hatası dışında sorun yaşatmaz. Akım koruyucu priz alırsanız süper olur.
İkinize de çok teşekkürler. Ups ile beraber kullanıyorum şuan 1 2 yıl rahat ederim galiba ama ben geleceği çok düşünen biriyim o yüzden takıntılar var. Neyse çok sağolun :)

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı