High Power 750W 80+ Gold performance vs. Corsair RM650

@ragnarock492
COOLER MASTER MasterAir MA410P RGB 120mm İşlemci Hava Soğutucu | ITOPYA mastercoll 384,00TL'ye düşmüş yine de Arctic mi? Tekli olsa ne olur DUO olması şart mı?

Ben yine Arctic diyorum açıkçası daha iyi bir fan ile geldiği ve 34 TL daha ucuz olduğu için. RGB sizin için önemliyse bu noktada MA410P alınabilir fakat MasterAir fanları hiç kaliteli değil kendi sıvı soğutmamda iki tane var ve çok sinir bozucu bir uğultu yapıyorlar 1200 RPM üzerinde özellikle çok artıyor ses, eğer aynı fan ise (aynı gibi duruyor) çok başınızı ağrıtır.

Arctic. Çift ve tekli fan arasında büyük bir fark yok, sonradan takarsınız isterseniz.
@enonertetanem teşekkürler. Midtower kasaya sığar mı bu çok büyük geldi gözüme...
Ben yine Arctic diyorum açıkçası daha iyi bir fan ile geldiği ve 34 TL daha ucuz olduğu için. RGB sizin için önemliyse bu noktada MA410P alınabilir fakat MasterAir fanları hiç kaliteli değil kendi sıvı soğutmamda iki tane var ve çok sinir bozucu bir uğultu yapıyorlar 1200 RPM üzerinde özellikle çok artıyor ses, eğer aynı fan ise (aynı gibi duruyor) çok başınızı ağrıtır.
@ragnarock492 RGB den değilde neden çok büyük geldi bunlar kasayabakacagim sığar mı diye :)) teşekkürler...

Yeni konular

Geri
Yukarı