High Power 750W 80+ Gold vs Cooler Master MWE 750W 80+

Bunu önerebilirim. PSU fiyatları artmış anlamsız bir şekilde.

Bu PSU fiyatları nasıl böyle pat diye yükseldi ki? Yok dolara bakıyorum dolarda yükselmemiş tam tersi düşmüş biraz 1 hafta önce 750 TL olan PSU 1 hafta sonra nasıl 1000'den başlıyor anlayamadım.

Hocam 12V kanalından 750W verebiliyor mu? 5700XT ile kullanacağım malum kart PSU konusun da cok hassas.
5700XT kullanacaksanız size şöyle bir şey söyleyeyim. Ben de 5700XT kullanıcısıyım, ilk başta kasanın içinden çıkan Corsair VS550 idare eder diye almamıştım fakat yeşil ekran hatası oluyordu. Şu anda Cooler Master MWE Gold 750W Full Modüler kullanıyorum. aldığımdan beri hiç yeşil ekran yaşamadım. Sanırım 12V kanaldan 768 gibi bir şey veriyor yani 750'den birazcık fazla veriyor. Tavsiye ederim, fanını daha duymadım ve oyun oynarken PSU hava çıkışına baktığımda sıcak bir hava bile gelmiyor, soğutması çok iyi.

5700XT kullanacaksanız size şöyle bir şey söyleyeyim. Ben de 5700XT kullanıcısıyım, ilk başta kasanın içinden çıkan Corsair VS550 idare eder diye almamıştım fakat yeşil ekran hatası oluyordu. Şu anda Cooler Master MWE Gold 750W Full modüler kullanıyorum. Aldığımdan beri hiç yeşil ekran yaşamadım. Sanırım 12V kanaldan 768 gibi bir şey veriyor yani 750'den birazcık fazla veriyor. Tavsiye ederim, fanını daha duymadım ve oyun oynarken PSU hava çıkışına baktığımda sıcak bir hava bile gelmiyor, soğutması çok iyi.

Kaça aldınız siz bu PSU'yu Vatan'da 1058 TL'ye buldum. Onun dışında her yerde 1500-1700 TL ne saçma bir fiyat durumu var bu PSU'ların bir yerde 1000 bir yerde 1200 bir yerde 1600 anlamadım arkadaş.

Geri
Yukarı