High Power Eco vs Xigmatek X-Calibre vs High Power 500W vs SilverStone Strider

sametertan

Decapat
  1. High Power Eco 500W 85+ Bronze Güç Kaynağı
  2. XIGMATEK X-CALIBRE SERİSİ 500W 80PLUS GÜÇ KAYNAĞI
  3. High Power 500w 80+ Bronze Güç Kaynağı
  4. SilverStone Strider 80+ 400W Güç Kaynağı

Evet arkadaşlar benim araştırıp düşündüklerim bunlar sizinde fiyat olarak 300 TL'yi geçmeyecek önerileriniz varsa yazabilirsiniz. Tecrübelerinizden faydalanmak isterim, çünkü 100-150 TL'ye de 500-600 wattlık PSU'larda burada önemli olan ucuz fiyata yüksek watt almak istemiyorum. Beni yarı yolda bırakmayacak işimi yapacak bir şey olsun istiyorum.

GA-G33M-S2L (bir de anakart önemli mi PSU almak için?)

• Xeon X5450
  • AMDRadeon HD 6970
  • 2x4 DDR2
  • 300GB HDD
  • 120GB SSD
  • Şu anki PSU Feel Hurricane FL-460

Son düzenleyen: Moderatör:
SilverStone en kaliteli seçenek ama 400W bunları kaldırmaz gibi gözüküyor. Ben olsam 550W+ bakardım.
SilverStone Strider Essential SST-ST50F-ES230 500W Power Supply Fiyatlarý, Özellikleri ve Yorumlarý | En Ucuzu Akakçe nasıl dersin ?
High Power derim. F/P ürünü.
high power 500w +80 bronze aldık bakalım bugün yarın kargo gelir ve xiagmatek modellerine zam gelmiş calibre seriside dahil :D normalde calibre serisi 500w +80 alıcaktım ama o markayı pek önermediler yazan değerleri vermediği için şişirme bir marka falan dediler ama 30-35 tl arasında zam gelmiş o markadaki psu'lara :)

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı