High Power güç kaynağı ısınıyor

NS Studio

Hectopat
.

Linkteki ürünü aldım. Fanı dönüyor ama hava gelmiyor güç kaynağı bazen epey ısınıyor. Vatan'da toplattığımda altına küçük bir plastik parça koymuşlardı acaba o eksik olduğu için olabilir mi?

Hocam kasanın altında bulunan toz filtresini temiz tutun. Kasanın düz olduğundan emin olun.

Hocam kasanın altında bulunan toz filtresini temiz tutun. Kasanın düz olduğundan emin olun.

Hocam altta filtre yok ki. Kasanın düz durması neden önemli ayak kırık olduğu için altına bir şey koyarak kullanıyorumda.
PSU'yu söküp kontrol edebilirsiniz fanı engelleyen bir şey var mı diye.

Fan dönüyor hocam görünüyor da pek bir şey gelmiyor elime vuran sıcak çok az üfleyen hava mı yoksa yakın tuttuğum için mi sıcak geliyor anlamadım.

Hocam kasayı bir şekilde düz tutun. Yoksa filtre alın. PSU fazla tozlanmasın.

PSU'nun yerçekimi tarafından zorlanıp fanın yamulmaması açısından sanırım çünkü daha önce bu başına gelmiş bir PSU görmüştüm.

Xigmatek tauro 500W 80 Plus vardı bende hocam FX 6300 1050 Ti ile kullanıyordum.
Buz gibi idi ılık bile olmazdı. Şimdi de aşırı değil ama sanki normalden biraz daha sıcak gibi. El yakmıyor ama epey sıcak. Daha fazla sıcak olsa elde yakabilir. Elektrik kaçağı olması mümkün mü acaba? Bu küçük plastik bunun için mi konuluyor?
Hocam kasayı bir şekilde düz tutun. Yoksa filtre alın. PSU fazla tozlanmasın.

Zaten masaüstüne çıkardım hocam burada tozlanma ihtimali epey az ve ben sürekli temizleyerek kullanıyorum.

Geri
Yukarı