High Power Performance GD 600W 80+ Gold alınır mı?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

mrpak181

Decipat
Yer
Samsun
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
RTX 3060
İ5 12400F
Bu PSU'yu kullananların yorumunu bekliyorum. PC boştayken fan sesi geliyor mu? Yorumlarda "çok sessiz, çalıştığını duymuyorum bile" yazmışlar, doğru mu?

Bu PSU'yu kullananların yorumunu bekliyorum. PC boştayken fan sesi geliyor mu? Yorumlarda "çok sessiz, çalıştığını duymuyorum bile" yazmışlar, doğru mu?
Evet, yorumlarda yazıldığı gibi. Çok sessiz.
Bayağıdır kullanıyorum, memnunum.

Evet, yorujmlarda yazıldığı gibi. Çok sessiz.
Benim şu an bilgisayarımdan sadece PSU fan sesi geliyor. Kasa fanları 600-700 rpm dönüyor onlardan hiç ses gelmiyor. Yani bu High Power'ı alsam harika bir sessizlik mi olacak bilgisayar boşta çalışırken?

İyi ürün, alınır. Yalnız sessizlik durumu kişiden kişiye değişir ancak boşta duyabileceğin seviyede ses çıkarmaz. 300-350W sonrasında kulaklık takılı değilse duyarsın ama kulaklık varsa duymazsın.

İyi ürün, alınır. Yalnız sessizlik durumu kişiden kişiye değişir ancak boşta duyabileceğin seviyede ses çıkarmaz. 300-350W sonrasında kulaklık takılı değilse duyarsın ama kulaklık varsa duymazsın.
Benim Cooler Master psu boştayken bile uğultulu çalışıyor, bu PSU boşta ses çıkarmaz diyorsunuz yani değil mi? Oyun oynarken ses çılarsın orası önemli değil, ben boşta kullanırken sessizlik istiyorum.

• Beğen
İfadeler: 202
Benim Cooler Master psu boştayken bile uğultulu çalışıyor, bu PSU boşta ses çıkarmaz diyorsunuz yani değil mi? Oyun oynarken ses çılarsın orası önemli değil, ben boşta kullanırken sessizlik istiyorum.
750W versiyonuyla aynı fanı kullanıyor ve onun değerleri şu şekilde;

fan_noise.jpg

Benim şu an bilgisayarımdan sadece PSU fan sesi geliyor. Kasa fanları 600-700 rpm dönüyor onlardan hiç ses gelmiyor. Yani bu High Power'ı alsam harika bir sessizlik mi olacak bilgisayar boşta çalışırken?
Benim bilgisayarımda neredeyse hiç ses yapmıyor. Çalıştığını bile farketmiyorum gerçekten.
Bilgisayarın yan kapağını açıp PSU'ya yakınlaştım. Gerçekten hiç ses yok.

Aslında sisteminin çok üstünde watt'a sahip bir psu alsan %100 güç çekişi psu'nu zorlamayacağı için böylelikle fan açmamış açsa bile çok az açmış olacak (sesten çok rahatsız olduğun için söylüyorum)

750W versiyonuyla aynı fanı kullanıyor ve onun değerleri şu şekilde;

fan_noise.jpg
Uğraştırdım sizi teşekkür ederim. 15-20 desibel sesi kulağımızın duyması zor sanırım değil mi?

Benim bilgisayarımda neredeyse hiç ses yapmıyor. Çalıştığını bile farketmiyorum gerçekten.
Bilgisayarın yan kapağını açıp PSU'ya yakınlaştım. Gerçekten hiç ses yok.
Teşekkür ederim böyle bir yoruma ihtiyacım vardı. RTX 3060 kullanıyorum ben, boşta kullanırken benimki de sadece kulağımı dayayınca duyabileceğim seste mi çalışacak?

Aslında sisteminin çok üstünde watt'a sahip bir psu alsan %100 güç çekişi psu'nu zorlamayacağı için böylelikle fan açmamış açsa bile çok az açmış olacak (sesten çok rahatsız olduğun için söylüyorum)
600W ve 750W arasında çok fiyat farkı var, 600W gold yeterli olmaz mı RTX 3060 için?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı