High Power Performance GD 750W 1008 TL

KuoNN

Megapat
Makaleler
3
1-2 hafta kadardır bu fiyatlarda zaten, yeni değil ama yeni gören varsa da onun için iyi bir haber.

1652645990311.png

İşlemci bağlantısı az. Alacaklar dikkat etsin. Dönüştürücü filan oluyor mu güç kaynağında bilmiyorum.

Aslında o kadar takılacak bir şey değil, tek 8 pin 380W kadar güç verebiliyor zaten. Stabilite bozukluğu olması ender olacak bir şey. @Uchiha Shisui @Süleyman Yusuf

Aslında bu kadar takılacak bir şey değil, tek 8 pin 380W kadar güç verebiliyor zaten. Stabilite bozukluğu olması ender olacak bir şey. @Uchiha Shisui @Süleyman Yusuf
Özellikle Intel'in üst seviye anakartlarında OC durumuna göre güç bağlantılarının tamamı doldurulur. Temel kullanım için pin boş bırakılabilir ama Z serisi bir anakarta sahip kullanıcının da temel kullanımla işi olmayacaktır. Haliyle "stabil durum" işlemciye ve kullanıma göre değişir.

Özellikle Intel'in üst seviye anakartlarında OC durumuna göre güç bağlantılarının tamamı doldurulur. Temel kullanım için pin boş bırakılabilir ama Z serisi bir anakarta sahip kullanıcının da temel kullanımla işi olmayacaktır. Haliyle "stabil durum" işlemciye ve kullanıma göre değişir.

Eh, Z490 veya Z590'nın gidip de en tepe modelini alanlar zaten herhalde Performance GD'ye kalmayacaktır. Benim lafım 8+4 anakartlara gitti daha çok.

Intel'in üst seviyesi aç zaten güce, 11900K el salladı. F/P segmentinde kullananların bundan muzdarip olacağını zannetmiyorum. AMD kısmında zaten olmayacaktır.

Eh, Z490 veya Z590'nın gidip de en tepe modelini alanlar zaten herhalde Performance GD'ye kalmayacaktır. Benim lafım 8+4 anakartlara gitti daha çok.

Intel'in üst seviyesi aç zaten güce, 11900K el salladı. F/P segmentinde kullananların bundan muzdarip olacağını zannetmiyorum. AMD kısmında zaten olmayacaktır.
İşte onu bilemezsin. Sonuçta 1000 TL'ye 750W güç kaynağı alan birisi ekstra güç bağlantısı ister. Bu çok doğaldır. Önceki mesajımda da kullanıcının buna dikkat etmesi gerektiğinden söz ettim. Her ne olursa olsun 1000 TL ciddi bir meblağdır.

İşte onu bilemezsin. Sonuçta 1000 TL'ye 750W güç kaynağı alan birisi ekstra güç bağlantısı ister. Bu çok doğaldır. Önceki mesajımda da kullanıcının buna dikkat etmesi gerektiğinden söz ettim. Her ne olursa olsun 1000 TL ciddi bir meblağdır.

Orası ayrı onun bir eksi olmadığını savunmadım, HV Pro'da bile iki adet 4+4 var :D

Sadece o kadar da takılacak bir şey olarak görmüyorum F/P sınıfı için, dikkat eden varsa bana da çekilmek kalıyor kenara. 1000 TL kaliteli 750W Gold için tercih edilesi bir para.

Yeni konular

Geri
Yukarı