High Power Performance GD vs XPG Pylon

Bütçe
2000

Muhammed Selim

Centipat
Daha fazla  
RAM
Kingston 16+4 3200+2666 CL16
İşlemci
i3 7100
Daha önce çok konu var ama fiyatlar sürekli değiştiği için konuyu güncellemek istedim. İkisi de 1700TL bandında satılıyor. XPG 650watt, GD 600. sizce bu fiyatları hak ediyorlar mı? Hangisi alınır? (ileriye dönük güncellemelere açık olabilecek 750W önerirseniz sevinirim.)

Rakip olamazlar. High Power.

Lakin:

Bu linkteki ile farkı nedir hocam?

Ve
Rakip olamazlar. High Power.

Lakin:

https://www.amazon.com.tr/CORSAIR-PSU-CP-9020226-EU-CX650 bu alınır mı? (750w olanı)

Bu linkteyile farke nedir hocam?

Ve

https://www.amazon.com.tr/CORSAIR-PSU-CP-9020226-EU-CX650 bu alınır mı? (750w olanı)
Corsair CX serisi orta segment olarak değerlendirilir.

Super GD+ ise başta modülerlik olmak üzere Performance GD'ye oranla daha iyi bir üründür. Keza daha ucuz.

Pylon'a korumasının çokluğu olarak çok önermişler GD yada GD+ ta da aynı korumalar mevcut mudur?
Koruma sayısı, verimlilik gibi standartlardan ziyade ürünün kalitesi de önemlidir. XPG serisinden bir ürünle Super GD+'ı karşılaştıracaksak bu Core Reactor olur. Pylon olamaz.

Koruma sayısı, verimlilik gibi standartlardan ziyade ürünün kalitesi de önemlidir. XPG serisinden bir ürünle Super GD+'ı karşılaştıracaksak bu Core Reactor olur. Pylon olamaz.
Hocam ben iyi bir psu seçmeye çalışıyorum, amacım markaları karşılaştırmak değil. Sizin önereceğiniz koruması olan, kaliteli önerilerinize açığım.

Bir kaç yerde de buna rastladım. Nasıldır?

Hocam ben iyi bir psu seçmeye çalışıyorum, amacım markaları karşılaştırmak değil. Sizin önereceğiniz koruması olan, kaliteli önerilerinize açığım.

Bir kaç yerde de buna rastladım. Nasıldır?
2000 TL bütçeyle High Power Super GD+ 750 W çok makul bir tercih. NZXT C650 Gold alıp ekstra ödeme yapmanıza gerek yok. Eğer aşırı global bir şey arıyorsanız maksimum bütçe sunun, bakalım.

2000 TL bütçeyle High Power Super GD+ 750 W çok makul bir tercih. NZXT C650 Gold alıp ekstra ödeme yapmanıza gerek yok. Eğer aşırı global bir şey arıyorsanız maksimum bütçe sunun, bakalım.
Watt olarak kısabiliriz ancak 2000tl üzerine çıkmam mümkün değil. Kuracağım sistem GTX1080 550w yetiyor ancak ben ileriye dönük te olsun istiyorum.

Aklıma takılan tek GD+'ın korumaları yeterli midir? Dediğiniz gibi kalite önemli kapasitör vs. ancak korumalarda benim için önemli. Bir kaç yerde de fanı kalitesiz diye okudum.

Watt olarak kısabiliriz ancak 2000tl üzerine çıkmam mümkün değil. Kuracağım sistem GTX1080 550w yetiyor ancak ben ileriye dönük te olsun istiyorum.

Aklıma takılan tek GD+'ın korumaları yeterli midir? Dediğiniz gibi kalite önemli kapasitör vs. ancak korumalarda benim için önemli.
Gayet yeterli. Kaliteli bir ürün.

Geri
Yukarı