High Sierra 10.13.6 Kapanma ve Yeniden Başlama Sorunu

buludag89

Decapat
Yer
Bursa
Daha fazla  
Meslek
Makine Mühendisi
Sorunsuz bir biçimde High Sierra kurulumunu yapıyorum. Wifi'yi de kuruyorum. Buraya kadar hiç sorun yok. Ne zaman ki Nvidia Web Driver'i yüklesem kapanma ve yeniden başlatma sorunu çıkıyor. Veya bana öyle denk geliyor. Ekranın fotoğrafını atıyorum. Kapanırken o aşamada takılıyor. Güncel config dosyamı ekliyorum. Bu arada macOS build numaram 17G66.
Kod:
continuing
Unmount of /home failed (45)
Unmount of /net failed (45)
hfs: unmount initiated on MacOS on device b(1, 9)
done

Ekran Resmi 2019-07-29 23.12.52.png
67676131_362270068002708_2651273381856411648_n.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Emin tam olmak için sürücü yükledikten sonra grafikler tam olarak düzgün çalışıyor mu ?
Ayrıca 18,1 ve 18,3 SMBIOS'lar ile denedin mi ? Inject ATI, Intel, Radeon ve Nvidia işaretini kaldır.
Evet sürücüyü yükledikten sonra her şey çok güzel çalışıyor. Monitorü tanıyor, HDM'dan ses alabiliyorum, her yerde Nvidia yazıyor. O açıdan sorun kalmıyor.
Hayır denemedim, deneyeyim. O işaretleri hangi sekmeden kaldırmalıyım ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Dünden beri çokça kez silip sıfırdan kurulum yaptım ve sorunun Nvidia dan kaynaklı olmadığını keşfettim. her kurulumumda farklı varyasyonlar denedim. meğer sıkıntı usb wifi adaptorundenmiş.
elimde TP Link TL-WN8200ND Ver1 wifi adaptörü var. Bunu usb den çıkartıp kapat tuşuna basınca sorunsuz kapanıyor & yeniden başlıyor. Ama usb ye takılıyken sorun oluyor. Şimdi bu sorunu çözersem veya başka Driver bulursam belki olabilir. Ayrıca uyku problemi de yok. Uykuya kendi de geçiyor. Ben uyut dersem de sıkıntı olmuyor.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı