Clover High Sierra utunid0 hatası

OpenCore menüsünde Reset NVRAM'i görmeniz lazım, eğer yoksa EFI'yi düzenleyip tekrar atacağım.

OpenCore menüsünde Reset NVRAM'i görmeniz lazım, eğer yoksa EFI'yi düzenleyip tekrar atacağım.

Görünüyor hocam, farklı bir porta takıp sıfırladıktan sonra buraya gelip bildireceğim olanları :)

Bilgisayar kapalıyken USB’yi farklı bir porta takıp açıp NVRAM’i sıfırla dediğimde cihaz yeniden başladı. Ben de tekrardan USB’den boot edip kurulunun çalıştırdım ama yine grimsi bir ekran geliyor.

Ne yapmam lazım şimdi?

Hocam bu soruna yardımcı olur mu bilmiyorum ama ben daha önceden MacOS kurmuştum diske. Yani şu an macOS High Sierra diskte var. Önceki sefer Sierraya boot ederken hata verdiği için buna değiştim. Ayrıca diskteki High Sierraya da boot ederken aynı ekranda kalıyor.

Son düzenleme:
Onunla alakası olmaz hocam, bu config ile kendi configinizi değiştirip deneyin.
Hocam AirPort kextini de kaldırdım ama fayda etmedi. Gece gece rahatsızlık verdiysem kusura bakmayın. Ayrıca yarın size saat 22:00 gibi yeniden mesaj atsam olur mu?

Attığım config ile mi denediniz? Yarın tekrardan bakabiliriz, rahatsızlık vermediniz hocam sıkıntı yok. :D

Yeni konular

Geri
Yukarı