Hikaye Ağırlıklı Oyun Önerisi

AuEnx

Hectopat
Daha fazla  
Hikaye ağırlıklı, hikayesi güzel oyun önerilerinizi bekliyorum. Oyun kıtlığına girdim resmen ve oynayacak oyun bulamıyorum. TWD Season 1-2 indirdim fakat Season One'de daha 2. bölüme geçmeden alışamadım o kamera açılarına vs. bu yüzden oynamayı kestim. FPS-TPS fark etmez güzel oyunlar önerir misiniz? Bu arada strateji oyunu önermeyin lütfen. RPG olarak ise Witcher 3 gibi sağlam oyunlar önerebilirsiniz. Aklımda DARK SOULS 3'ü indirmek var ama daha önceki oyunlarını oynamadım hikayesi nasıl ve bağlantılı mı önerir misiniz indirmemi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Silent hill serisi (2-4-6)
metal gear serisi
fahrenheit
quantum break
life is strange
alan awake
heavy rain
beyond : two souls
yenilenen tomb raider serisi
DMC - tek oyun haliyle
dying light
undying
evil within
bioshock
resident evil (4 ve 7 iyidir.)
başka bişey gelirse aklıma yazarım daha çok var
tam emin değilim ama sanki dreadout da iyi idi.

Psikolojik gerilim ve atmosferini sevebilirsen Metro serisi güzel olabilir oynamadıysan eğer.
Exodus hariç iki metro'nun iki oyununuda oynadım.
Alien: Isolation :)

Pek beğenmedim outlast tarzı gibi geldi oyun bana.

Max Payne serisinide oynadım..

Metro serisine bakmanı tavsiye ederim.

Exodus hariç iki oyunuda oynadım.
Silent hill serisi (2-4-6)
metal gear serisi
fahrenheit
quantum break
life is strange
alan awake
heavy rain
beyond : two souls
yenilenen tomb raider serisi
DMC - tek oyun haliyle
dying light
undying
evil within
bioshock
resident evil (4 ve 7 iyidir.)
başka bişey gelirse aklıma yazarım daha çok var
tam emin değilim ama sanki dreadout da iyi idi.

Metal Gear Serisinde iyi hikaye olmadığını söylediler, alan wake'i ise beğenemedim oynanışını vs. Quantum Break - Life İs Strange - DmC: Devil May Cry, Devil May Cry 2019 - The Evil Within 2 - Bioshock Infinite - Tomb Raider 2013 , Rise Of The Tomb Raider , Shadow of The Tomb Raider bu oyunları oynadım ve çok beğendim. Bu oyunların hikayeleri çok muazzamdı. Heavy Rain ile Beyond Two Souls'u ise oynamadım çünkü konsola sahip değilim , detroit become human ile bu oyunların pc'ye çıkmasını bekliyorum.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı