Hikaye oyunlarına nereden başlamalı?

Merhabalar!
Her sene bir konuda nereden başlamam gerektiği hakkında bir tavsiye alıyorum neredeyse ama her neyse. Bu aralar artık Online oyunlardan sıkılmış olup biraz da hikaye oyunu cahilliğimi kapatmak istiyorum. Hangi oyunları ya da hangi serileri bitirebilirim? Beyond Two Souls ile Detroit Become Human oynadım şu ana kadar. İkisi de benim için çok güzeldi ama ilk oynadıklarım böyle diye devamı da böyle olsun demiyorum, her türlü öneriye açığım.

Cyberpunk bekle.

Asssassin's Creed oynayabilirsiniz, fakat 2'den başlamanızı öneririm. 1'de kendini tekrar eden görevler var. Syndicate ve Unity çok severek oynadığım oyunlar, önerebilirim.

Bana kalırsa seçimi olmayan hikaye oyunlarını oyna, çizgisel oyunları. Çünkü sonra seçim yapabildiğin oyunlar daha ilginç gelir.

Cyberpunk bekle.
Yani, güzel bir oyun olacağını tahmin edebiliyorum ama o kadar oyun varken neden bekleyeyim ki?
Öyle bir RPG oyunu ağır gelebilir belki. En azından çoktandır ve herkes tarafından tavsiye edilen Witcher 3 ile başlanabilir.
Witcher 3'e başladım ama neden bıraktım bilmiyorum pek sarmadı beni. Mekanikleri çok karmaşık geldi, ama tam benlik aslında. Bir kere daha oynamayı deneyeyim bir daha. Ayrıca bende 1 ve 2'si de var. Sizce okuyup mu üçe geçeyim yoksa oynayayım mı onları da?

Asssassin's Creed oynayabilirsiniz, fakat 2'den başlamanızı öneririm. 1'de kendini tekrar eden görevler var. Syndicate ve Unity çok severek oynadığım oyunlar, önerebilirim.
Assasin's Creed çok hoşuma gitti, tabii ki oynarım teşekkürler öneriniz için.
CoD MW ve BO serisi ile olabilir.
Tamamdır bir bakayım, beğenirsem başlayacağım.
Bana kalırsa seçimi olmayan hikaye oyunlarını oyna, çizgisel oyunları. Çünkü sonra seçim yapabildiğin oyunlar daha ilginç gelir.
Çok haklısınız gerçekten de. Ben seçimli oyunları daha çok sevdiğim için dediğiniz gibi çizgiselleri oynadıktan sonra seçimliye dönersem çok daha iyi olur.

Witcher 3'e başladım ama neden bıraktım bilmiyorum pek sarmadı beni. Mekanikleri çok karmaşık geldi, ama tam benlik aslında. Bir kere daha oynamayı deneyeyim bir daha. Ayrıca bende 1 ve 2'si de var. Sizce okuyup mu üçe geçeyim yoksa oynayayım mı onları da?
Siz PC'yi yeni aldığınız için mi hikaye oyunlarına şimdi başlıyorsunuz yoksa online oyunculardan olduğunuz için mi? Eğer çok online oynadıysanız ve süreklilikten bıkmışsanız ve yavaşlamak istiyorsanız hikaye oyunları iyi gelir. Hatta bir arkadaşınızla CO-OP A Way Out oynayabilirsiniz EA Play ile. Ama daha yeni online oyunun tadına varıyorsanız hikaye oyunları sıkıcı gelebilir.

Siz PC'yi yeni aldığınız için mi hikaye oyunlarına şimdi başlıyorsunuz yoksa online oyunculardan olduğunuz için mi? Eğer çok online oynadıysanız ve süreklilikten bıkmışsanız ve yavaşlamak istiyorsanız hikaye oyunları iyi gelir. Hatta bir arkadaşınızla CO-OP A Way Out oynayabilirsiniz EA Play ile. Ama daha yeni online oyunun tadına varıyorsanız hikaye oyunları sıkıcı gelebilir.
Yok yaklaşık iki senedir online oyun oynuyorum ve artık gerçekten baydı genel olarak. Hikaye oyunları bu aralar beni sardı da biraz, ondan istiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı