Hikaye tabanlı oyun tavsiyesi

Ahmet_N34

Hectopat
Yer
Andromeda Gökadası
Daha fazla  
Ortalamanın altı bir sistem gereksinimi bulunan, hikaye tabanlı bir oyun arıyorum. Far Cry 3'ü yeni bitirdim ve çok beğendim. Fc 4 ise 3 4 saat denedim ama sarmadı hikayesi. Fc 3 gibi çevreyle iletişim halindeyken aynı zamanda hikayeyi işleyebileceğimiz önerdiğiniz bir oyun var mı?

Ortalamanın altı bir sistem gereksinimi bulunan, hikaye tabanlı bir oyun arıyorum. Far Cry 3'ü yeni bitirdim ve çok beğendim. Fc 4 ise 3 4 saat denedim ama sarmadı hikayesi. Fc 3 gibi çevreyle iletişim halindeyken aynı zamanda hikayeyi işleyebileceğimiz önerdiğiniz bir oyun var mı?
Crysis bakın derim.

Oynamadıysanız AC Ezio üçlemesini oynayabilirsiniz. Sırasıyla; AC 2, AC Brotherhood, AC Revelations.
@Ahmet_N34
Ayrıca Disco Elysium öneririm. Eklemeyi unutmuşum. Oyunu burada açıkladım biraz:

Son düzenleme:
Max Payne zevklidir. The Saboteur, ikinci dünya savaşında geçen TPS oyunudur.

Arkadaşın önerdiği Disco Elysium şiddetle tavsiye ederim, ayrıca The Walking Dead oyun serisinin de hikayesi güzeldir. İlginizi çekiyorsa bir bakın derim.

Max Payne zevklidir. The Saboteur, ikinci dünya savaşında geçen TPS oyunudur.
Hocam oyunu oynadım çok ilgimi çekti. İlk 40 dakikada deneyimim gayet olumlu. Grafik tarzı çok hoştu bence. Hikayesi ilk dakikalardan itibaren güzel geldi. Fizikleri beni rahatsız etmedi. Araba sürme yürüme koşma her şey güzeldi. Görevler hakkında bir şey söylemem için erken ama ilk görev çok güzeldi Gizlilik yakın dövüş parkur gibi şeyler vardı tek görevde. Teşekkür ederim tavsiye için.

•Call of Duty:Modern Warfare Serisi
•World at War-Black Ops 1-2
•Call of Duty:Ghosts
•Call of Duty:Advanced Warfare
•Call of Duty:WW2
•Call of Duty Modern Warfare 2019-2022
•Battlefield 3
•Battlefield 4
•Battlefield 1
•Battlefield 5
•Red Dead Redemption 2
•God of War Serisi