Hikaye tabanlı oyun tavsiyesi

captainking

Picopat
RAM
DDR4 16 GB
Ekran kartı
XFX 6650XT
İşlemci
Ryzen 5 5500
Single hikaye tabanlı oyun önerisi istiyorum. Assasin Creed yeni seriler, Far Cry 5-6, RDR2, starfiled şu an listemde varlar. Cyberpunk GeForce NOW'da bitirmiştim. God of War belki oynarım. Spider-Man, Batman vb. çocuk oyunları önermeyiniz daha çok hikayesi olan sağlam üst seviye açık dünya oyunları arıyorum aksiyon olmalı. Rockstar ve CD project dışında kaliteli iş yapabilen pek yok ama tavsiyeleri bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Cyberpunk 2077 Phantom Liberty, As Dusk Falls, The Dark Pictures serisi, TWD Definitive serisi, Life is Strange serisi.

Üstat yazdığın çoğu oyunu oynadım Detroit: Become Human şiddetle tavsiye ederim gerçekten oynadığım en iyi oyunlardan biri.

Üstat yazdığın çoğu oyunu oynadım Detroit: Become Human şiddetle tavsiye ederim gerçekten oynadığım en iyi oyunlardan biri.

Detroit: Become Human, Beyond: Two Souls, Heavy Rain.

Hikayesini ele alarak Uncharted'ı önerebilirim. Gerek bazı yerleri aksiyonlu gerek bazı yerleri hikaye odaklı bir oyun.

Hikayesini ele alarak Uncharted'ı önerebilirim. Gerek bazı yerleri aksiyonlu gerek bazı yerleri hikaye odaklı bir oyun.
Türkçe dublaj oyun efsane bir şeye benziyor bunu biliyordum ama unutmuştum tam aradığım macera aksiyon oyunu olabilir teşekkürler.

Cyberpunk 2077 Phantom Liberty, As Dusk Falls, The Dark Pictures serisi, TWD Definitive serisi, Life is Strange serisi.
Phantom Liberty unutmuştum güzel.👍

Eğer öyle takılmasına oyun arıyorsanız Minecraft: Story Mode diye denizin ortasında sürüklenen unutulmuş bir oyun var.

Detroit Become Human ve pixel saracak oyun önerim Yuppie Psycho Executive Edition.

Geri
Yukarı