Hikaye ve simülasyon tabanlı oyunlar için 1080p vs. 2K

SalihEkinci38

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar genellikle hikaye tabanlı oyunlar oynayacağım. Last of Us, Uncharted, God of War vs. Bir de Farming Simulator 22, ETS 2 gibi simulasyon oyunları. İleride monitör alacağım ama 1080p mi alsam 2K mı alsam karar veremedim, görüntü açısından çok fark ediyor mu bu oyunlarda? Ayrıca arada film de izleyeceğim, sadece oyun amaçlı değil hem oyun hem de film izlemek için beni üzmeyecek bir monitör önerisi verir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar genellikle hikaye tabanlı oyunlar oynayacağım. Last of Us, Uncharted, God of War vs. bir de Farming Simulator 22, ETS 2 gibi simulasyon oyunları. İleride monitör alacağım ama 1080p mi alsam 2K mı alsam karar veremedim, görüntü açısından çok fark ediyor mu bu oyunlarda? Ayrıca arada film de izleyeceğim, sadece oyun amaçlı değil hem oyun hem de film izlemek için beni üzmeyecek bir monitör önerisi verir misiniz?

Sistem nedir?

Arkadaşlar genellikle hikaye tabanlı oyunlar oynayacağım. Last of Us, Uncharted, God of War vs. Bir de Farming Simulator 22, ETS 2 gibi simulasyon oyunları. İleride monitör alacağım ama 1080p mi alsam 2K mı alsam karar veremedim, görüntü açısından çok fark ediyor mu bu oyunlarda? Ayrıca arada film de izleyeceğim, sadece oyun amaçlı değil hem oyun hem de film izlemek için beni üzmeyecek bir monitör önerisi verir misiniz?
sisteminiz yetiyorsa,monitör için güzel bir bütçeniz varsa 2k alabilirsiniz

En fazla bütçem 8500 olur monitör için.Fazlası imkansız şimdilik
2k istiyorsanız

Şu an 1080p monitörde dediklerini yapıyorum simülasyon oyunları haricinde. Uncharted, GoW da oynadım; dizi, film de izledim. Güzeldi. Ama insan elindekiyle bir yere kadar yetiniyor işte. :) Benim de aklımda 2K monitöre geçme fikri var şu sıralar. Kayda değer fark var mı ben de merak ediyorum.

Bu arada biraz araştırma yaparken aşağıdaki 2K monitörü buldum. Bütçeyi çok yükseltmeden tatmin edecek gibi duruyor. Yerli incelemesini bulamadım ama yabancı kanallarda bütçe dostu 2K monitör olarak lanse ediliyor. Monitörden anlayan biri de yorum yaparsa güzel olur.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

2K ekran kartını daha hızlı eskitir sadece. Senin ekonomik durumuna bağlı bir soru.
Çözünürlüğün ekran kartı ömrüne etkisi mi var? İlk kez duyuyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı