Hikayeli eski oyun tavsiyesi

TahaHartavi

Centipat
Bu aralar eski oyunları oynuyorum. Seri olan oyunların ilk oyunu gibi. Mesela AC 1 oynuyorum ama sürekli kendini tekrar ediyor. Kendini tekrar etmeyen, hikayeli ve saracak oyun tavsiyesi verebilir misiniz? Özellikle dediğim gibi eski olması ya da seri olan oyunların ilk oyunları (vs). Sistemim iyi. Siz önerseniz yeterli benim için.

Son düzenleyen: Moderatör:
Far Cry 1

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Çok geç olmadan Wolfenstein'ı alın derim. Mükemmel bir indirime girmiş. Başta sevmeyebilirsiniz. Ama sonra açılıyor. Ben bile oyunu iade ettikten sonra tekrar satın aldım. Üstüne 2 günde bitirdim.

Bu aralar eski oyunları oynuyorum. Seri olan oyunların ilk oyunu gibi. Mesela AC 1 oynuyorum ama sürekli kendini tekrar ediyor. Kendini tekrar etmeyen, hikayeli ve saracak oyun tavsiyesi verebilir misiniz? Özellikle dediğim gibi eski olması ya da seri olan oyunların ilk oyunları (vs). Sistemim iyi. Siz önerseniz yeterli benim için.

Max Payne güzeldir GTA'yı zaten oynamışsındır fakat yine de ekleyeyim San Andreas'ın PC portu çok bozuk fakat yine de oynanabilir Fallout New Vegas'ın RPG'si çok güzel bakabilirsin pek eski değil fakat PC rahat metroyu kaldırır bence kesinlikle denemelisin.

Half-Life ve Episode'ları fakat şahsi tavsiyem HL 1 çok eski gelecektir Black Mesa alıp oynaman.

Geri
Yukarı