Hikayeli oyun önerileri

mortalxx

Centipat
Hikaye tabanlı oyunlar oynamayı severim. Fakat kaliteli oyunların birçoğunu oynadım. Bana bir yığın hikaye tabanlı (Witcher, GTA, RDR, Far Cry.) Tarzında oyunlar önerebilir misiniz?

PC için:
Mount & Blade: Warband
Mount & Blade II: Bannerlord

Mobil için (Emülatör kullanırsan PC'den de oynayabilirsin):
Shadow Fight 2
Shadow Fight 3

--------------
Minecraft

Oyuna mod yükleyip kendi hikayeni yaratabilir,
Roleplay serileri videoları çekebilirsin.
Tek oyunculuda da modlu veya modsuz Survival da yapabilirsin.
İstersen çok oyunculu da girersin oyun her iki türlü de keyifli oluyor video çekince.
Ayrıca para veremiyorsan cracklisi de var illegal değil ve güvenli yapımcı bile izin verdi bazı sunuculara girme yetkisi yok sadece.
Haa bir de launcher olarak indiriliyor sen istediğin sürümü oynuyorsun birçok sürüm için ayrı ayrı sunucu ve modlar çok.
----------------
Erzurum

Yeni yerli oyun Steam'de ve daha çıkmadı istek listesine ekleyip oyun çıkınca satın alıp oynayabilirsin Survival oyunu.

Hikaye tabanlı oyunlar oynamayı severim. Fakat kaliteli oyunların birçoğunu oynadım. Bana bir yığın hikaye tabanlı (Witcher, GTA, RDR, Far Cry.) Tarzında oyunlar önerebilir misiniz?
-Resident Evil serisini sevdiysen The Walking Dead serisi de çok güzel.
-Korku oyunu seversen Outlast ve Outlast 2
-Tomb Raider ve Shadow of Tomb Raider

Watch Dogs 1 bence serinin en iyi oyunu hikayesi de pek uzun zaten yan görevlerde var çok fazla oyunu 100/100 bitirmek istersen en az 10 gün oynanış süresi olur diğer Watch Dogs serilerini çok tavsiye etmem ama bu oyuna kesinlikle bakmalısın. Derim.

Eşsiz bir kurgusu var. Bana kalırsa oyun tarihinin en iyi kurgusuna sahip oyun. Christopher Nolan'ın oyun yaptığını düşünebilirsiniz. Tek eksik yanı bunu oynadıktan sonra diğer oyunlarının kurgusu zayıf geliyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı