Hikayeli oyun önerileri

Gusein

Decapat
Yer
Azerbaycan/Bakü
Merhaba, son 2 haftada Detroit: Become Human, Beyond: Two Souls ve The Last of Us'u bitirdim. Bunlardan sonra Cyberpunk 2077 ve God of War oynamak istedim fakat sarmadı, belki ileride God of War'ı yeniden denerim fakat Cyberpunk 2077 gibi karmaşık hikayeli oyunlar bana göre değil. Açık dünya falan oyunlarını pek oynayamıyorum direkt hikaye odaklı oyunlar beni içine çekiyor. Ne önerirsiniz? Her kesin fikrini beklerim.

Merhaba, son 2 haftada Detroit: Become Human, beyond: Two Souls ve The Last of Us'u bitirdim. Bunlardan sonra Cyberpunk 2077 ve God of War oynamak istedim fakat sarmadı, belki ileride God of War'ı yeniden denerim fakat Cyberpunk 2077 gibi karmaşık hikayeli oyunlar bana göre değil. Açık dünya falan oyunlarını pek oynayamıyorum direkt hikaye odaklı oyunlar beni içine çekiyor. Ne önerirsiniz? Her kesin fikrini beklerim.

İlk defa başladıysan hikayeli oyunlara; Crysis serisini öneririm.

İlk defa başladıysan hikayeli oyunlara; Crysis serisini öneririm.

GoW ile Cyberpunk kesinlikle bitir. Ortalara doğru ikisi de sıkıcı geldi senin gibi ama sonradan aralıksız devam ettim ve bitirdim.

Merhaba, son 2 haftada Detroit: Become Human, Beyond: Two Souls ve The Last of Us'u bitirdim. Bunlardan sonra Cyberpunk 2077 ve God of War oynamak istedim fakat sarmadı, belki ileride God of War'ı yeniden denerim fakat Cyberpunk 2077 gibi karmaşık hikayeli oyunlar bana göre değil. Açık dünya falan oyunlarını pek oynayamıyorum direkt hikaye odaklı oyunlar beni içine çekiyor. Ne önerirsiniz? Her kesin fikrini beklerim.
Witcher 3 & Ghostwire: Tokyo.

Direkt hikaye odaklı olmasa da karışık olmayan, hikayesi, atmosferi, dünyası ve karakterleriyle kendine çok bağlayan bir yapım; Dying Light. Çok yakın bir zamanda hikayesini tamamiyle bitirmiş birisi olarak fazlasıyla etkilendiğim bir video oyunu oldu. Şans vermenizi öneririm, Epic Games Store'de 17TL'e Enchanced Edition'u, 23TL'e ise Definitive Edition'u bulabilmeniz mümkün. Pişman olmayacaksınız.

Hocam Call of Duty serisi oynanır mı?
Call Of Duty Modern Warfare 2 (2009) kesinlikle oynanır kendisi bir şaheserdir.

CoD serisinin bütün oyunlarını çocukken oynadım hatırlamıyorum ama bence sıkılırsın ben sıkılmıştım.
Modern Warfare üçlemesini tekrar oyna bence özellikle 2. oyun aşırı iyi.

Yeni konular

Geri
Yukarı