Hikayeli oyun önerisi

WiseTR

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
RTX 3050 / AMD RYZEN 5 4500 / 16 GB RAM
Meslek
Öğrenci
Merhabalar, ben öyle hikayeli oyunları kendim oynayarak bitirmekle arası olmayan bir insanım(genelde izleyerek bitiririm) fakat son 1,5 2 senede ufak tefek başladım. GTA 5, sleeping dogs, Tomb Raider gibi fakat burada kaldım acaba bu oyunlar gibi hikayesi güzel çok kastırmayan (çok kastırmayandan kasıtım RDR gibi God of War gibi Days Gone gibi Ultra oyunlar olmasın) oyun oneriniz var mı? Hikayesinin de güzel olması iyi olur. Max Payne 1'i bitireceğim fakat Steam'de yok :/

Son düzenleyen: Moderatör:
GTA IV'e de şans verdin mi? Mafia 2 olabilir, eski Assassin's Creed'ler (II, Brotherhood, Revelations), A Plague Tale ve çok hikaye odaklı olmasa da konseptin mükemmelliğinden dolayı Darksiders serisini öneririm.

Neden sadece Steam'dan alıyorsun ki. Oyunun Türkiye fiyatı 530 TL.

Uzun yıllardır Steam'den alışveriş yapıyoryum başka yere şans vermeye gerek duymuyorum.
Mafia serisini tavsiye derim.

Cevabın için teşekkür ederim fakat Mafia 3'ü zamanında oynamış fakat beğenmemiştim Mafia 2 olabilir Mafia 1 de sanıyorum ki Steam'den kaldırımıştı.
Metro serisi.
Batman Arkham serisi.
Witcher 2-3(1. oyunun özetini izle)
Mafia 2
Mass Effect serisi.

Metro serisinden bir oyunu oynamıştım ve geriye dönebilirim emin değilim Batman Arkham serisine sahibim fakat beni o kadar da açmadı Witcher 3 biraz kastırıyor sistemi fakat indirim döneminde Witcher 2'ye indirm gelirse göz atabilirim Mafia 2 olabilir Mass Effect seriside Batman serisi gibi beni çok açmadı yine cevabın için teşekkür ederim.
Half-Life serisi, Skyrim.

Cevabın için teşekkür ederim fakat 2 oyunuda pek beğenmedim.
GTA IV'e de şans verdin mi? Mafia 2 olabilir, eski Assassin's Creed'ler (II, Brotherhood, Revelations), A Plague Tale ve çok hikaye odaklı olmasa da konseptin mükemmelliğinden dolayı Darksiders serisini öneririm.
Gta IV ye şans verdim fakat oyunun steam versiyonu baya buglı ve optimizasyon sıkıntısı çekir oyunu aldım internetteki birkaç kaynaktan optimizasyon sıkıntısını giderdim fakat oyunda bir save sıkıntısı çektim ve 3 kere oyunu ilerletmeme rağmen savede sıkıntı çıkardı o yüzden iade ettim. mafia 2 ye şans verebilirim ac serileri çok hoşuma gitmiyor a plague tale de beni açacak bir oyun değil gibi cevabın için teşekkür ederim

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı