Hikayeli oyun önerisi

İsometric RPG severseniz divinity original sin 2 önerebilirim. Fazla grafik detay beklentiniz yoksa, hikaye ve oynanış anlamında tatmin edebilir. Bunun dışında dragon age gibi oyunlar da var.

İsometric RPG severseniz divinity original sin 2 önerebilirim. Fazla grafik detay beklentiniz yoksa, hikaye ve oynanış anlamında tatmin edebilir. Bunun dışında Dragon age gibi oyunlar da var.

Sağ olun bakarım.

Saga bundle 2033 last light ve exodus demektir. Season Pass'inde de Exodus'un 2 DLC'si var.

Peki sizce almaya değer mi? Eğer değerse hazır indirimdeyken almayı düşünüyorum.
Ve çok mu korkunçdur?

Son düzenleme:
Bioshock serisi
Dishonored serisi
God of War
Red Dead Redemption 2
Batman Arkham Serisi
Crysis Remastered Trilogy
Gears 5
Hades
Dead Cells
Katana Zero
Hotline Miami
The Witcher 3: Wild Hunt
Star Wars: Jedi Fallen Order
High On Life
Hitman Trilogy
Hollow Knight
Resident Evil 7: Biohazard ve Village
Titanfall 2
A Way Out
Outlast serisi
Days Gone

Aklıma bu kadar geldi şimdilik.

BioShock serisi.
Dishonored serisi.
God of War.
Red Dead Redemption 2
Batman Arkham serisi.
Crysis Remastered trilogy.
Gears 5
Hades.
Dead Cells.
Katana Zero.
Hotline Miami.
The Witcher 3: Wild Hunt.
Star Wars: Jedi Fallen Order.
High on Life.
Hitman trilogy.
Hollow Knight.
Resident Evil 7: Biohazard ve village.
Titanfall 2
A Way Out.
Outlast serisi.
Days Gone.

Aklıma bu kadar geldi şimdilik.

Çok sağ olun aşırı fazla oyun yazdı herkes herkese teşekkürler.
Şu anda metro almayı düşünüyorum değer mi almaya vee çok mu korkunçtur?

Çok sağ olun aşırı fazla oyun yazdı herkes herkese teşekkürler.
Şu anda metro almayı düşünüyorum değer mi almaya vee çok mu korkunçtur?
Metro güzel bir oyun. Atmosferi insanı baya içeri çekiyor. Çok korkunç mu? Bilemem. Kişiden kişiye değişir. Ama bence korku oyunu sayılacak kadar değil.

Başlıkta da yazdığım gibi hikayeli oyun arıyorum, Online oyun oynasım yok.
Şimdiden teşekkürler.

(Düzenleme: İşlemciyi yanlış yazmışım düzeltemedim doğrusu i5-12450h)

Ben genel olarak yan oyunlar ve 3. oyun dışında diğer GTA oyunlarını aynı zamanda RDR serisini öneririm. Veya CoD MW, MW2, MW3, WoW, Black Ops 1ve 2 önerimdir. Assassin's Creed olarak da 2. ve Rogue öneririm. Call of Duty oyunları indirim de alınır aynı zaman da Rockstar oyunları da zam gelecek gibi hissediyorum. Zaten tüm Ubisoft oyunlarına zam gelmişti.

Ben genel olarak yan oyunlar ve 3. oyun dışında diğer GTA oyunlarını aynı zamanda RDR serisini öneririm. Veya CoD MW, MW2, MW3, WoW, Black Ops 1ve 2 önerimdir. Assassin's Creed olarak da 2. ve Rogue öneririm. Call of Duty oyunları indirim de alınır aynı zaman da Rockstar oyunları da zam gelecek gibi hissediyorum. Zaten tüm Ubisoft oyunlarına zam gelmişti.

CoD MW 3 bitirmiştim Black Ops 1 de bitirdim MW 4 yarım kaldı ben oyunlara rastgele başlamıştım MW2 de oynuyordum bir ara diğer oyunlarada bakacağım sağ olun.

Sağ olun zaten şu an saga bundle almayı planlıyorum ama değer mi bilmiyorum gerilimle fazla aram yok. Önerir misiniz? Emin olamıyorumda.

Yeni konular

Geri
Yukarı