Hikayeli oyun önerisi

RDR 2
MGS5
Elden Ring
TLOU
Detroit
GTA 5
Dishonored
Uncharted
God of War

Bu arada Dark Souls'a da tam hikaye oyunu diyemeyiz 🤣

Dishonored fenaydı onu da bitirmiştim, cidden güzel.

Beyond Two Souls oyunu nasıl sizce? Böyle seçimlerimizin oyunun kaderini etkilediği tarzda hoşuma gidiyor. Heavy Rain, Until Dawn gibi

Ayrıca dünyanın en iyi oyunu (!) Mafia 2 şu an 65 lira. Benim için başyapıttır tavsiye ederim.

Özet geçer misin, anlatış şekline göre alacağım ☺️

A Plague Tale: Innocence çok iyi oyun

Özet geçer misin dostum, editlerine baktım. Sanki hikayesi beni drama sokucak gibi kücük çocuk var. Böyle hikayeler beni etkiliyor hoşuma gidiyor. Özet geç spo vermeden lütfeeen :)

Son düzenleme:
Özet geçer misin, anlatış şekline göre alacağım ☺️
Hocam genel olarak oyunu şöyle açıklayabilirim. Hikayesi ve sunumu ciddi anlamda başarılı bir oyun oyunun sonunda emin olun karakterle bir bağ kuracaksınız. Vuruş hissi ve sürüş mekanikleri çok başarılıdır.
Çıktığı zaman büyük ses getiren bir oyun oldu ve hala da oynanıyor,hala da yılımıza göre diri bir oyun.

Biz küçük çocuğun ablasıyız dünyayı fareler basıyo bizim kardeşimizin özel yetenekleri var onu almak istiyolar bir tane kötü adam var bide o vebaya kapılmış olan herkesi öldürüyolar bizde kardeşimizi koruyup fareleri yok etmeye çalışıyoz ben bitirmiştim daha baya olaylar yaşanıyoda ben tadı kaçmasın diye demiycem ama ben aldığımda gece gündü onu oynuyodum

Geri
Yukarı