Hikayeli oyun önerisi

jestere1231231

Hectopat
Merhaba hikayeli oyun arıyorum. Projeksiyon ile duvara yansıtıp 3 adet 🍺 içeceğimi alıp beni saracak bir oyun arıyorum. En sevdiğim oyun olan Mafia 2 tarzında oyun olabilir. Yeni nesil oyunları fazla sevemiyorum. Starfield'ı indirdim ama sarmadı. Benim seçimlerimle ilerleyen oyunları da severim mesela Until Dawn vardı ve çok sevdiydim. Tavsiyelerinizi bekliyorum.

Seçimlerle ilerleyen oyun istiyorsanız Detroit oynayabilirsiniz Mafia 2'yi seviyorsanız Mafia 1 remake yide öneririm.

The Long Dark - TWD - Tomb Raider - Days Gone ve şuan oynadığım Alan Wake 2 oynayabilirsin bunları oynadıklarım bunlar. Oynadığın oyunları yazmadığın için pek bir şey diyemiyorum

Modlu Fallout olabilir, Metro serisi olabilir, Disco Elysium olabilir, Mass Effect olabilir, Dead Space olabilir

Tomb Raider Serisi, Batman Serisi, Metro Serisi.
Marvel vs. seviyorsanız Marvel's Guardians Of the Galaxy, oynanış olarak pek tatmin etmeyebilir ama diyalog anlamında çok kuvvetli oyundur.
Titanfall 2 önerebilirim, çok tatlı oyundur.

Merhaba hikayeli oyun arıyorum. Projeksiyon ile duvara yansıtıp 3 adet 🍺 içeceğimi alıp beni saracak bir oyun arıyorum. En sevdiğim oyun olan Mafia 2 tarzında oyun olabilir. Yeni nesil oyunları fazla sevemiyorum. Starfield'ı indirdim ama sarmadı. Benim seçimlerimle ilerleyen oyunları da severim mesela Until Dawn vardı ve çok sevdiydim. Tavsiyelerinizi bekliyorum.

Rockstar oyunlarını almanızı tavsiye derim. Şu anda birkaçı indirimde L.A. Noire gibi, ama bu indirimdeki oyunların zam yemesi bekleniyor.

Half-Life serisini oynamadıysanız oynayın derim.

Yeni konular

Geri
Yukarı