Hikayeli oyun oynayamamak

Dediğiniz oyunlar kütüphanem de mevcut bende bırakmak istemiyorum çünkü zevk aldığım maçlar oluyor arkadaşlarla. Witcher kafamda olan bir oyun. Deneyeceğim en kısa zamanda.
Bence ertelemeyin. Hemen indirip başlamanızı öneririm.

Selam uzun zamandır kötü bir laptop kullandığım için sürekli LoL Valorant tarzı Online oyunlar oynadım ki o tür oyunlarda başarma hissiyatı daha iyi lansediliyor dereceli sistemi vs. geçtiğimiz 5-6 ay önce sistem aldım her oyunu en iyi şekilde oynuyorum 2K monitör aldım Steam'de kütüphanem gayet güzel 100'u aşkın oyun var ve sağlam oyunlar ama bir türlü bir oyunun başına geçip baslayamiyorum. Maksimum 20-30 dakika oynuyorum sonra tekrar LoL oynuyorum. Bunu nasıl asabilirim? LoL arkadaşlarla güzel oluyor dengeli tutmak istiyorum ama basaramiyorum.
Hocam oyun hikayesi sarıyor mu peki? Mesela bende de buna benzer bir problem vardı. Oturuyorum "bi 5 dk bakayım" diyordum sonra 5 dakika ekleye ekleye o süre 50 dk oluyordu. Ama hikayesi sardığı için rahatça oynayabiliyordum.

Her oyun türü herkese hitap edecek diye bir şey yok. Singleplayer oyunlar sizi sarmıyor olabilir, bu sizin şahsi zevkiniz. Bazıları da Online oyun oynamaya gelemiyor mesela.

Hocam oyun hikayesi sarıyor mu peki? Mesela bende de buna benzer bir problem vardı. Oturuyorum "bi 5 dk bakayım" diyordum sonra 5 dakika ekleye ekleye o süre 50 dk oluyordu. Ama hikayesi sardığı için rahatça oynayabiliyordum.
Bazen sardığı oluyor hocam ama nedense kapatmak isteği de eksik olmuyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı