Hikayeli oyun tavsiyesi

arszalan

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar selamlar. Oyun açlığı çekiyorum, oyun türü fark etmiyor. Yalnız çok fazla canavar barındırmaz ise iyi olur çünkü gerçekten bir oyunda devasa canavarlar veya özellikle örümceklere karşı savaşmak zorunda kalsam ne olursa olsun o oyunu oracıkta salarım.
Açık dünya olabilir.
Hikayesi güçlü ve hikayeye seçimlerim ile etki yapabilme seçeneği.
Oyunun uzunluğu fark etmez.
Kendi karakterimi yaratabileceğim ve özelleştirebilme seçeneği.
Size sunduğum seçenekler gibi bir oyun var mıdır, yoksa çok mu şey istiyorum? Eğer istiyorsam küstahlığımı maruz görün lütfen. Malum oyun dünyasında yeniyim. :)

Witcher 3 diyeceğim de canavarlar var yahu, o engelliyor. 😅

Life is Strange serisi var. Onları oynayabilirsiniz.

Pek hikayeli değil ama önerilerim:
-Subnautica.
-Hades.
-Five Dates. (Değişik bir "oyun" araştırmadan almayın derim.)
-Hellblade.
-Stardew Valley.

Arkadaşlar selamlar. Oyun açlığı çekiyorum, oyun türü fark etmiyor. Yalnız çok fazla canavar barındırmaz ise iyi olur çünkü gerçekten bir oyunda devasa canavarlar veya özellikle örümceklere karşı savaşmak zorunda kalsam ne olursa olsun o oyunu oracıkta salarım.
Açık dünya olabilir.
Hikayesi güçlü ve hikayeye seçimlerim ile etki yapabilme seçeneği.
Oyunun uzunluğu fark etmez.
Kendi karakterimi yaratabileceğim ve özelleştirebilme seçeneği.
Size sunduğum seçenekler gibi bir oyun var mıdır, yoksa çok mu şey istiyorum? Eğer istiyorsam küstahlığımı maruz görün lütfen. Malum oyun dünyasında yeniyim. :)
Tomb Raider Serisi önerebilirim 👍

• Chicken Police - Paint it RED! oyununu önerebilirim. Oynamadım lakin ilk indirimde alacağım bir oyun. Hikaye olarak da tatmin edeceğini düşünüyorum.

Dishonored serisi. Atmosferi, oynanışı efsanedir? Ayrıca oyunu ya herkesi öldürerek ya da tek bir kişiyi bile öldürmeden bitirebiliyorsun :)

Aslında birkaç arkadaşım daha önermişti öneriniz için çok teşekkürler bakacağım.
• Chicken police - paint it Red! Oyununu önerebilirim. Oynamadım lakin ilk indirimde alacağım bir oyun. Hikaye olarak da tatmin edeceğini düşünüyorum.

YouTube'dan baktım oyuna havalı ve ilgi çekici gözüküyor öneriniz için çok teşekkürler.

Dediklerinize birebir uygunluk gösteren oyun Divinity Original Sin 2.
Seçimlerinizin çok önemli olduğu bir oyun. Yanlış bir seçim oyunu kabusa çevirebilir. Oynadığım en iyi hikaye oyunlarından birisi.

Yeni konular

Geri
Yukarı