Hikayeli oyun tavsiyesi

Oynadım.
The Last of Us nasıldır? Baya öneren var.
Last of Us PC ile oynanmıyor.
Far Cry 5 kendini tekrarlasa da sardı beni. RDR2, Days Gone, Star Wars Jedi Fallen Order, Sniper Elite 4, nostalji istiyorsanız Half-Life 2, Control, Gears 5, Star Wars Battlefront 2'nin minik bir hikayesi var, Detroit Become Human, Far Cry 3 Blood Dragon.

Far Cry 5 kendini tekrarlasa da sardı beni. RDR2, Days Gone, Star Wars Jedi Fallen Order, Sniper Elite 4, nostalji istiyorsanız Half-Life 2, Control, Gears 5, Star Wars Battlefront 2'nin minik bir hikayesi var, Detroit Become Human, Far Cry 3 Blood Dragon.
Days Gone oynamayı çok istiyorum da sistem yetersiz kalıyor. 1080P'de düşük ayarlarda oynamak istemem öyle güzel bir oyunu. Far Cry serisini genel anlamda sevemedim. A ile B noktası arasında dünyalar kadar mesafe var ve sürekli bir şekilde tekrarlanıyor bu olay. Sürekli aynı olaylar. Keşfet, ele geçir :D Seveni var oynuyor ama bana pek hitap etmedi.
RDR2'de çok güzel bir oyun ama yine ekran kartım düşük kalıyor.
Heavy Rain ve Detroit'i daha çok sevmiştim ama senin zevkini bilemem.

Bir oyun önerisi daha yapayim

MGS 5
Sanırım sizinle oyun zevklerimiz birbirine yakın, sizin oyun zevkinizi çok sevdim desem yalan olmaz :D

Days Gone oynamayı çok istiyorum da sistem yetersiz kalıyor. 1080P'de düşük ayarlarda oynamak istemem öyle güzel bir oyunu. Far Cry serisini genel anlamda sevemedim. A ile B noktası arasında dünyalar kadar mesafe var ve sürekli bir şekilde tekrarlanıyor bu olay. Sürekli aynı olaylar. Keşfet, ele geçir :D Seveni var oynuyor ama bana pek hitap etmedi.
RDR2'de çok güzel bir oyun ama yine ekran kartım düşük kalıyor.

Sanırım sizinle oyun zevklerimiz birbirine yakın, sizin oyun zevkinizi çok sevdim desem yalan olmaz :D
Diğer oyunlar oyun değil sandınız sanırım.

Bilgisayar ile oynanmadığını bende yeni öğrendim. Üzücü bir durum, oyun çok iyi duruyor. Atmosferi, oynanışı, grafikleri ve müzikleri...
Diğer oyunlar oyun değil sandınız sanırım.
Hayır şu anda YouTube'den bakıyorum.

Daha çok Japon oyunlarını seviyorum, senin zevkinde baya iyi gibi, ama Persona önerdiğimde sevmemiştim yani büyük ihtimal JRPG sevmiyorsun. Hmmm sana uyacak başka oyunlar düşüneyim.

Zamanında "Fedupsamania" kanalında Gears Tactics izlemiştim sanırım benzer oyunlar. Çok hoşuma gitti, güzele benziyor.
Star Wars serisini çocukluğumdan beri sevemedim :/
Sniper Elite 2 ve 4 öneren oldu ama tam benlik oyunlar değil.
RDR2 ve Days Gone dediğim gibi GPU'dan dolayı pek sıcak bakmıyorum.
Half-Life 2 grafikleri pek çekmedi beni biraz baktım videolarına falan ama pek güzel gelmedi.
Far Cry 3-4 ve en son Primal oynadım ama sevemedim. Aynı tarzda Crysis serisi hem Türkçe olması hem de grafikleri ile daha güzel geldi bana :D
Ama Gears 5 çok güzel geldi gözüme ekledim listeme.
Daha çok Japon oyunlarını seviyorum, senin zevkinde baya iyi gibi, ama Persona önerdiğimde sevmemiştim yani büyük ihtimal JRPG sevmiyorsun. Hmmm sana uyacak başka oyunlar düşüneyim.
Bugüne kadar gerçekten de çok sevdiğim oyunlar oldu. Metro serisi, Crysis serisi özellikle ilk oyun, Mafia 2, Max Payne serisi, Grand Theft Auto serisi. Ama nedense insan bazı türleri çok sevip onlara alışınca diğer oyunlar daha az güzel geliyor.

Zamanında "Fedupsamania" kanalında Gears Tactics izlemiştim sanırım benzer oyunlar. Çok hoşuma gitti, güzele benziyor.
Star Wars serisini çocukluğumdan beri sevemedim :/
Sniper Elite 2 ve 4 öneren oldu ama tam benlik oyunlar değil.
RDR2 ve Days Gone dediğim gibi GPU'dan dolayı pek sıcak bakmıyorum.
Half-Life 2 grafikleri pek çekmedi beni biraz baktım videolarına falan ama pek güzel gelmedi.
Far Cry 3-4 ve en son Primal oynadım ama sevemedim. Aynı tarzda Crysis serisi hem Türkçe olması hem de grafikleri ile daha güzel geldi bana :D
Ama Gears 5 çok güzel geldi gözüme ekledim listeme.
Star Wars'ı sevmemen oyunu sevmiyecegin anlamına gelmez.

Geri
Yukarı