Hikayeli oyun tavsiyesi

Bölüm dizaynı biraz kötüdür ama Watch Dogs'a bakabilirsiniz.

Cyberpunk 2077. Hatta paran varsa falan değil direk phantom liberty ile beraber al. Bana eşsiz bir deneyim yaşatmıştı ben toplam 100 saatimi gömdüm 5-6 ay sonra bir daha bitireceğim.
Şu anlık para veremem ama oynamak istediğim oyunlar arasında en üstte bugün god of war oynamaya başladım baya sardı onu bitireyim cyberpunk başlıyacağım önerin için teşekkür ederim

Max Payne 3.
Hitman Absolution.
Tomb Raider'da önerecektim lakin onu önermişler.
Hitman absolution oynadım cyberpunk ı da en kısa zamanda oynuyacağım önerin için teşekkür ederim

En kısa zamanda başlıyacağım

Bölüm dizaynı biraz kötüdür ama Watch Dogs'a bakabilirsiniz.
teşekkürler önerin için

Şu anlık para veremem ama oynamak istediğim oyunlar arasında en üstte bugün god of war oynamaya başladım baya sardı onu bitireyim cyberpunk başlıyacağım önerin için teşekkür ederim

Hitman absolution oynadım cyberpunk ı da en kısa zamanda oynuyacağım önerin için teşekkür ederim

En kısa zamanda başlıyacağım

teşekkürler önerin için
CP'yi mutlaka öneririm, çok saran bir hikayesi var. Ama seçim yaparken dikkat edin. Oyunda seçtiğiniz her diyalog farklı bir senaryoya taşır.

Bayağı uygunmuş bu dönemde zaten 400 500'den aşağı kaliteli oyun bulunmuyor 105 TL'ye 3 oyun iyiymiş teşekkürler önerin için.

Hikaye olarak sıralaması olarak önce 2. oyun sonra 1. oyundaki olaylar yaşanıyor 2.den mi başlamalıyım yoksa 1.den mi?

Hikayeye göre önce 2'den başlamalısın sonra 1, çok önemli degil ama 2 daha zevkli gelmisti bana hem oynanıs hem görsel açıdan, bence 2'den başla çok güzel oyun.

Hikayeye göre önce 2'den başlamalısın sonra 1, çok önemli degil ama 2 daha zevkli gelmisti bana hem oynanıs hem görsel açıdan, bence 2'den başla çok güzel oyun.
tamamdır teşekkür ederim

CP'yi mutlaka öneririm, çok saran bir hikayesi var. Ama seçim yaparken dikkat edin. Oyunda seçtiğiniz her diyalog farklı bir senaryoya taşır.
tamamdır teşekkür ederim

Yeni konular

Geri
Yukarı