Hikayeli oyunlar oynanır mı?

Hikaye oyunlarıyla pek aram yoktu arkadaşımdan görüp Mafia II oynamıştım ondan sonra hikaye oyunlarına bakış açım değişti size de öneririm.

En son Days Gone oynadım PC'de. Eğer sistemin kaldırıyorsa ve bütçen elveriyorsa bir bak derim. Cidden güzeldi.

Merhaba bu güne kadar sadece bilindik birkaç oyunu oynadım. Ondan sonra Valorant oynamaya başladım. Hem paramı hem huzurumu aldı bu oyun. Artık hikayeli oyunlar oynamak istiyorum sizce başlamaya değer mi? Ve bu güne kadar etkisinden çıkamadağınız oyunları önerir misiniz? Sistem sıkıntı değil.

Witcher serisi, Rockstar ve from software oyunları, Assassin's Creed 2, Brotherhood, Revelations, 3 ve Black Flag, Dead Space serisi, Dishonored serisi, Far Cry 3, God of War: Ragnarök ve 2018, yakuza serisi en basit aklıma gelen oyunlar bunlar.

Merhaba bu güne kadar sadece bilindik birkaç oyunu oynadım. Ondan sonra Valorant oynamaya başladım. Hem paramı hem huzurumu aldı bu oyun. Artık hikayeli oyunlar oynamak istiyorum sizce başlamaya değer mi? Ve bu güne kadar etkisinden çıkamadağınız oyunları önerir misiniz? Sistem sıkıntı değil.
Asıl oynanacak oyunlar hikayeli oyunlardır 😅.
•Call of Duty:Modern Warfare Serisi
•World at War-Black Ops 1-2
•Call of Duty:Ghosts
•Call of Duty:Advanced Warfare
•Call of Duty:WW2
•Call of Duty Modern Warfare 2019-2022
•Battlefield 3
•Battlefield 4
•Battlefield 1
•Battlefield 5
•Red Dead Redemption 2
•God of War Serisi
•Cry of Fear (Bedava)
•Metro Serisi
•Fahrenheit:İndigo Prophecy
•Heavy Rain
•Beyond Two Souls
•Detroit Become Human
•The Last Door
•Crysis Serisi
•Wolfenstein Serisi
•Tomb Raider Serisi
•The Witcher Serisi
•Disco Elsium
•Death Stranding
•Half Life Serisi
•Postal 1-2
•Grant Theft Auto Serisi
•Batman Arkham Knight
•BioShock Serisi
•Metal Gear Solid Serisi
•Homefront
•To The Moon
•Specs Ops:The Line
•Just Cause 3
•Mafia Serisi
•Max Payne Serisi

Half life serisi ve portal serisi ile başla gerisi geliyor zaten. Half life eski geliyorsa black mesa oyna half life'ın remake'i.

Diğer yandan safi adam vurmalık ama "ilerlemeli" oyunlar da mevcuttur. Kimisinde iyi bir hikaye de vardır, kimisinde hikaye sadece var olması için vardır kimisinde ise sadece adam vurursunuz.

Half Life serisi, Borderlands serisi, Serious Sam serisi gibi

Geri
Yukarı