Hikayeli ve Akıcı Oyun Tavsiyesi

Ben çıktıkları senelerde oynamıştım sanırım aklımda müthiş kaldılar ama belki senin grafikten yana sıkıntın olabilir. Absolution'ı bugün ikinci ya da üçüncü defa bitirdim. Oyunun genel hikayesini bilirsen kim kimdir falan yani sorun olmaz. Bir suikast yapmanın 5 6 farklı yolu var tekrar tekrar oynanabilirliği yüksek bir oyun. Grafiklere çok takılma ama bence ya bir dene demosunu falan indir. Absolution taş gibi oyun bu arada ama sonraki oyunlarını oynamadım nasıllar bilmiyorum. Tomb Raider gibi evrene reset atmışlardı galiba. Bir bak onlara olmadı.

Grafikler benim için çok büyük mesele değil de bir de oyundan zevk almak var. Kontroller falan hantalsa daha sıkıcı olur. Bazı oyunlar çıktığı zaman güzel oluyor. İlk oyunlarını biraz denemeye çalışacağım olmazsa hikayesine falan bakarım. Önerdiğiniz bir hikaye anlatımı varsa belirtirseniz sevinirim. Teşekkürler.

Dedektiflik oyunu polisiye oyunları seviyosanlz La Noire Hikayesi şimdiye kadar gördüğüm en anlamlı ve en keyifli oyun.
Wolf amoung us
Hitman serisi (eskileri)
L.a. Noire (arkadaşlarım çok övdüler yeni başlayacağım oynamadım daha ama bir bak)
Sherlock Holmes serisine bakabilirsin hikayesi içine çekebiliyor.
Bioshock serisi
Metro serisi
Şampiyonlar ligi resmen.

İçlerinde Hell Blade, Thief ve Call of Cthulhu hariç diğerlerini oynadım. Call of Cthulh pek tatmin etmedi beni, yorumları da pek iyi değildi açıkçası. Ama Hell Blade ve Thief'e bakacağım. Teşekkürler.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…