Hikayeli ve Akıcı Oyun Tavsiyesi

Hocam Hitman serisinin başlarının kontrolleri çok hantal gibi grafikler keza. Yeni oyunlardan falan başlasam olur mu ? Hitman Absolution'u bedavaya gelmişti, onu denemeyi düşünüyorum ancak hikaye bağlantısı falan nasıl ? Ne önerirsiniz ?

Ben çıktıkları senelerde oynamıştım sanırım aklımda müthiş kaldılar ama belki senin grafikten yana sıkıntın olabilir. Absolution'ı bugün ikinci ya da üçüncü defa bitirdim. Oyunun genel hikayesini bilirsen kim kimdir falan yani sorun olmaz. Bir suikast yapmanın 5 6 farklı yolu var tekrar tekrar oynanabilirliği yüksek bir oyun. Grafiklere çok takılma ama bence ya bir dene demosunu falan indir. Absolution taş gibi oyun bu arada ama sonraki oyunlarını oynamadım nasıllar bilmiyorum. Tomb Raider gibi evrene reset atmışlardı galiba. Bir bak onlara olmadı.

Ben çıktıkları senelerde oynamıştım sanırım aklımda müthiş kaldılar ama belki senin grafikten yana sıkıntın olabilir. Absolution'ı bugün ikinci ya da üçüncü defa bitirdim. Oyunun genel hikayesini bilirsen kim kimdir falan yani sorun olmaz. Bir suikast yapmanın 5 6 farklı yolu var tekrar tekrar oynanabilirliği yüksek bir oyun. Grafiklere çok takılma ama bence ya bir dene demosunu falan indir. Absolution taş gibi oyun bu arada ama sonraki oyunlarını oynamadım nasıllar bilmiyorum. Tomb Raider gibi evrene reset atmışlardı galiba. Bir bak onlara olmadı.

Grafikler benim için çok büyük mesele değil de bir de oyundan zevk almak var. Kontroller falan hantalsa daha sıkıcı olur. Bazı oyunlar çıktığı zaman güzel oluyor. İlk oyunlarını biraz denemeye çalışacağım olmazsa hikayesine falan bakarım. Önerdiğiniz bir hikaye anlatımı varsa belirtirseniz sevinirim. Teşekkürler.

Merhabalar. Oyun arayışındayım. Oyunun türü çok fark etmez. Sadece korku ve Online tür olmasın. Benim için önemli olan hikaye ve akıcılığıdır. Uzun saatli bir oynanış olmasına gerek yok. Dediğim gibi akıcılık daha önemli ama tabii Witcher, Skyrim gibiyse de tercih edebilirim. Bir de en beğendiğiniz oyunu da eklerseniz, tadından yenmez.
Dedektiflik oyunu polisiye oyunları seviyosanlz La Noire Hikayesi şimdiye kadar gördüğüm en anlamlı ve en keyifli oyun.
Wolf amoung us
Hitman serisi (eskileri)
L.a. Noire (arkadaşlarım çok övdüler yeni başlayacağım oynamadım daha ama bir bak)
Sherlock Holmes serisine bakabilirsin hikayesi içine çekebiliyor.
Bioshock serisi
Metro serisi
Şampiyonlar ligi resmen.

İçlerinde Hell Blade, Thief ve Call of Cthulhu hariç diğerlerini oynadım. Call of Cthulh pek tatmin etmedi beni, yorumları da pek iyi değildi açıkçası. Ama Hell Blade ve Thief'e bakacağım. Teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı