Hikayeli ve Akıcı Oyun Tavsiyesi

NousrAX

Hectopat
Merhabalar. Oyun arayışındayım. Oyunun türü çok fark etmez. Sadece korku ve Online tür olmasın. Benim için önemli olan hikaye ve akıcılığıdır. Uzun saatli bir oynanış olmasına gerek yok. Dediğim gibi akıcılık daha önemli ama tabii Witcher, Skyrim gibiyse de tercih edebilirim. Bir de en beğendiğiniz oyunu da eklerseniz, tadından yenmez.

Arkadaşlar imza referans göstermekten timeout yemişim. Özür dilerim, geç cevap verdiğim için.

Mount & Blade II: Bannerlord

Hocam 2 defa bitirdim. Full sürüme geçtiği zaman yine başlayacağım yine de saolun.

resident evil 7 . kesinlikle tavsiye ederim hem güzel bir hikayesi var hemde akıcı ve iliklerine kadar korkuyu hissedebileceğin bir oyun

Hocam yukarıda da belirtiğim gibi korku ve online tür olmasını istemiyorum. Yine de tavsiyeniz için teşekkürler.

Point and Click tarzı oyunlar seviyorsan, Life is Strange ve The Walking Dead'i önerebilirim.

Pek tarzım değil ancak daha önce mobilde LiS'i oynamıştım, tekrar başlamayı düşünüyorum. TWD'yi daha önce duydum ve oynamak istiyorum. Teşekkür ederim.

Just Cause 3 ya da 2'yi tercih edebilirsin tam bir stres atma oyunu hikayeleri gerçekçi olmasa da açık dünya ve bam güm olayı benim ilgimi çekiyor sizin de çeker sanırım

2 ve 3'ü daha önce oynadım. Aslına bakarsanız pek beğenmedim. Yine de teşekkürler.

Mafia 2 (serbest gezmek için friends for Life modunu indirin)

Şuan en çok oynamak istediğim oyunlardan biri. Ben de ilk oyunun remake'ini bekliyorum, Ağustosta çıkacak o zaman oynayacağım saolun.

Tomb Raider, oyun çok hoşuma gitti bence siz de sevebilirsiniz.

Daha önce oynadım, Teşekkürler.

Wolf amoung us
Hitman serisi (eskileri)
L.a. Noire (arkadaşlarım çok övdüler yeni başlayacağım oynamadım daha ama bir bak)
Sherlock Holmes serisine bakabilirsin hikayesi içine çekebiliyor.
Bioshock serisi
Metro serisi

Wolf amoung us
Hitman serisi (eskileri)
L.a. Noire (arkadaşlarım çok övdüler yeni başlayacağım oynamadım daha ama bir bak)
Sherlock Holmes serisine bakabilirsin hikayesi içine çekebiliyor.
Bioshock serisi
Metro serisi

Hocam Hitman serisinin başlarının kontrolleri çok hantal gibi grafikler keza. Yeni oyunlardan falan başlasam olur mu ? Hitman Absolution'u bedavaya gelmişti, onu denemeyi düşünüyorum ancak hikaye bağlantısı falan nasıl ? Ne önerirsiniz ?

Geri
Yukarı