Hikayesi güzel bir oyun önerir misiniz?

yunuzeren

Centipat
Daha fazla  
RAM
4gb ddr3
Ekran kartı
intel hd 4600
İşlemci
inlet i5 4210M 2.60Ghz
Çok uzun sürmeyen sağlam hikayeli mümkünse crack kurabileceğim oyun önerir misiniz?
CoD MW 2 ve 3, CoD Black Ops 1 ve 2, Crysis 1, AC Brotherhood, nfsmw, nfsug2 haricinde.
Ekran kartım: 2 GB Intel HD 4600.
RAM: 6 GB(2 GB ekran kartı paylaşımlı),4 GB DDR3.
İşlemci: Intel i5 4210M 2.60 GHz.

Uzun hikaye kısmı olmasa da olur.

Son düzenleyen: Moderatör:
Conflict Desert Storm oyununu oynayabilirsiniz.
Emriniz altında askerler vs oluyordu.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Conflict desert storm oyununu oynayabilirsiniz.
Emriniz altında askerler vs oluyordu.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Teşekkrüler.

Çok uzun sürmeyen sağlam hikayeli mümkünse crack kurabileceğim oyun önerir misiniz?
CoD MW 2 ve 3, CoD Black Ops 1 ve 2, Crysis 1, AC Brotherhood, nfsmw, nfsug2 haricinde.

uzun hikaye kısmı olmasa da olur.

Dishonored, kindergarten ve bioshock™ Remastered eğer Remastered desteklemiyor ise normal versiyonunu oynayabilirsin

18 yaşıma geldim ve hala zombi oyunlarından korkuyorum Left 4 Dead'ın ilk oyununun bir kısmını oynabilmiştim sadece. Ama Outlast'ı deneyeceğim.

Diğer 2 oyun da sistemimi biraz zorlar diye düşünüyorum ama.

Bu arada zombiden bile korkuyorsun Outlast 1'i oynayamazsın 2 daha az hatta korkunç bile sayılmaz oyunun sesini kıs yeter arkana düşman takıldığında müziği tavan yapmakdan.Başka bir şey yok.

uzun hikaye kısmı olmasa da olur.

Eğer ki grafik fark etmez diyorsan Katana Zero'nun hikayesi aşırı sarıyor.

Uzun hikaye kısmı olmasa da olur.
Witcher 1, Thronebaker: The Witcher Tales, Call of Juarez Gunslinger, Fahrenheit: İndigo Prophecy, Last Stop, The Walking Dead.

Geri
Yukarı