Hikayesi güzel olan oyun tavsiyesi

Geçenlerde içine çeken oyun tavsiyesi istemiştim o sırada hitmana başlamıştım. Abi çok sardı oyun. Hitman Absolutiondan başladım. Absolutiondan sonra 2 3 oyunu daha var. Tavsiye ederim. Ayrıca şu an absolution %75 indirimle 8.75TL.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam online oyun istemiyorum offline olacak ve RPG yada aksiyon tarzı yani vurdulu kırdılı silahlı bir şeyler olursa daha iyi olur.
Oyunun en azından bir sayfasına baksaydın, niye hemen online olduğu konusunda kesin hüküm verdin ki? :D

Eğer sadece oynamak için alıyorsan yani hikayeye önem vermiyorsan direk The Witcher 3 alabilirsin fakat hikayeye önem veriyorsan mutlaka The Witcher 1'den başla derim. Witcher 1 de biraz iksir ve attack larda zorlanabilirsin çünkü zor bir kombinasyonu var fakat bunu Witcher 2 de fazlasıyla iyileştirdiler. Witcher 3 zaten baş yapıt oyunu 3 defa full DLC'leri ile bitirdim hala da oynuyorum canım sıkıldıkça giriyorum. Bana göre piyasaya gelmiş gelmiş en iyi hikayesi olan oyun Witcher serisidir. Almanı öneririm hatta şiddetle tavsiye ederim pişman olmazsın.
Kanka oyun Türkçe mi? Altyazılar falan YouTube'a baktım Türkçe gözüküyor, yama falan mı var yoksa oyunun orijinali mi Türkçe?

Son düzenleyen: Moderatör:
Max Payne 1-2 özellikle bu oyunların giriş ekranlarında oyunun mükemmel olduğunu anlıyorsun. ( 3. Oyunu oynamana gerek yok seriyle alakası yok )
Mafia 1-2 ( 3. Oyunu oynamana gerek yok seriyle alakası yok )

Arkadaşlar, hikayesi sıkmayacak eğlenceli ve oynanış, arayüz v.s bakımından güzel olan bir oyun arıyorum, önerilerinizi bekliyorum.

The Witcher yazmazsanız sevinirim malum oyunda 857 saatim var 😅

Not: Silah oyunu falan olursa daha güzel olur. Örnek vermek gerekirse Far Cry gibi mesela. Bilgisayarımın özellikleri imza kısmında yazıyor oraya bakarak yüksek grafikli oyunları da önerebilirsiniz.
Emülatör üzerinden rahatça Earn to Die 2 oynarsınız. Oyunda 5906 saatim var. 😀

Eğer sadece oynamak için alıyorsan yani hikayeye önem vermiyorsan direk The Witcher 3 alabilirsin fakat hikayeye önem veriyorsan mutlaka The Witcher 1 den başla derim. Witcher 1 de biraz iksir ve attack larda zorlanabilirsin çünkü zor bir kombinasyonu var fakat bunu Witcher 2 de fazlasıyla iyileştirdiler. Witcher 3 zaten baş yapıt oyunu 3 defa full dlc leri ile bitirdim hala da oynuyorum canım sıkıldıkça giriyorum. Bana göre piyasaya gelmiş gelmiş en iyi hikayesi olan oyun Witcher serisidir. Almanı öneririm hatta şiddetle tavsiye ederim pişman olmazsın.
Ben de bugün düzgün bir başlangıç yaptım. Deflect ve kombo yapamıyorum tuş önerisi yapabilir misin?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı