Hikayesi Güzel ve Atmosferine Bağlayan Oyun Tavsiyesi

Witcher 3 atmosferi,oyun dünyası senaryosu, karakterleri ile muhteşem bir oyun daha doğrusu bir başyapıt. Hatta oyunu ile kalmayıp Türkçeye çevrilmiş romanlarını da okumanızı tavsiye ediyorum

Son düzenleme:
Indie oyunları seviyorsanız: Brothers: A Tale of Two Sons, Unravel 1&2, Last Day of June
AAA oyunları seviyorsanız en iyi seçenek The Witcher 3

Kardeşim, açıyorsun witcher1 ve witcher2 serilerinin hikayesini okuyorsun. Sonra Witcher3 başlayıp kendini kaybediyorsun. Yan görevleri diğer oyunlara benzemez, birbirini tekrar etmez. Yan görevleri bile ayrı hikaye gibi oynuyorsun.
DLC'lere ne demeli peki :) Özellikle Blood and Wine, masallar diyarında gibisin adeta, çok büyüleyici.

Life Is Strange, A Way Out, Murdered Soul Suspect, Portal 2, Brothers: A Tale of Two Sons, GRIS.

Son düzenleme:
Şu Witcher 3'ten bir başlayayım da sonra diğerlerine de sıra gelir inşallah yazın zaman bol olucak. 😃 Şu Witcher 3 bu kadar abartıldığı kadar var mıymış merak ettim.

Little Nightmares oyununu oynarsan eğer başka oyun oynamazsın diyorum [emoji106]
images.jpeg

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı