Hikayesi ile akılda kalacak oyun önerisi

• Konuyu başlatan fiwhs
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 11
  • Görüntüleme 453

fiwhs

Centipat
Daha fazla  
Geçen hafta 2. defa üst üste RDR2'yi bitirdim. Bu süreçte başka oyunlar da denedim (Cyberpunk 2077, Ori and Blind Forest, Hades, Star Wars Jedi: Fallen Order) ama hiçbiri hikaye anlamında içimi açmadı. Şöyle hikayesiyle alıp götürecek, senaryoyu ve karakterleri önemsememi sağlayacak olay örgüsüne sahip bir oyun önerir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Geçen hafta 2. defa üst üste RDR2'yi bitirdim. Bu süreçte başka oyunlar da denedim (Cyberpunk 2077, ori and blind Forest, Hades, Star Wars Jedi: Fallen order) ama hiçbiri hikaye anlamında içimi açmadı. Şöyle hikayesiyle alıp götürecek, senaryoyu ve karakterleri önemsememi sağlayacak olay örgüsüne sahip bir oyun önerir misiniz?

RDR gibi güzel oyun bulmak zor. Fakat hikayesi ile beni şok etmiş oyun olan BioShock infiniteyi önerebilirim.

Hocam oyun çok. Kişinin beğendiği hikayeyi bir başkası beğenmeyebilir. Benim için detroit, last of us oyunlarının hikayesi etkileyiciydi. Yine de karar senin.

Detroit Become Human
Nier Automata
TWD Telltale
God of War
Yakuza serisi
The Last of Us

Geçen hafta 2. defa üst üste RDR2'yi bitirdim. Bu süreçte başka oyunlar da denedim (Cyberpunk 2077, Ori and Blind Forest, Hades, Star Wars Jedi: Fallen Order) ama hiçbiri hikaye anlamında içimi açmadı. Şöyle hikayesiyle alıp götürecek, senaryoyu ve karakterleri önemsememi sağlayacak olay örgüsüne sahip bir oyun önerir misiniz?
Judgment.

Yeni konular

Geri
Yukarı