Hikayesi oyuncuyu oyuna bağlayan oyun önerileri

Rotkopff

Femtopat
Daha fazla  
RAM
4 GB
Ekran kartı
Intel HD Graphics 620
İşlemci
Intel Core i5 7. Nesil
Merhaba,

Oyunları çabuk tükettiğim için oynayacak yeni oyun bulamıyorum. Call of Duty MW serisi, Black Ops serisi gibi, hikayesi oyuncuyu oyuna bağlayan oyun(lar) önerir misiniz? Crysis ve Call of Duty serisini bitirdim.

Sistem özellikleri:
İşletim sistemi: Windows 10.
İşlemci: Intel Core i5 7. nesil.
RAM: 4 GB.
Ekran kartı: Intel HD Graphics 620.

Daha açıklayıcı olması için ekran görüntüsü koydum.

Teşekkürler.

[Not: Sistem kötü gözükebilir fakat Black Ops 2'yi en yüksek grafik ayarlarında, MW3'ü orta grafik ayarlarında 60 FPS oynayabiliyorum. Ona göre oyun önerirseniz...]

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2022-03-08 170601.png
    Ekran görüntüsü 2022-03-08 170601.png
    7,8 KB · Görüntüleme: 37
  • Ekran görüntüsü 2022-03-08 170749.png
    Ekran görüntüsü 2022-03-08 170749.png
    6,9 KB · Görüntüleme: 33
Bu benim kişisel görüşüm ama oyunun hikayesi interaktif olunca oynaması daha keyifli oluyor, o özgürlüğü seviyorum bayağı. O yüzden oxenfree ya da firewatch önerebilirim. Bu listede de fena oyunlar yok, bakılabilir.

Merhaba,

Oyunları çabuk tükettiğim için oynayacak yeni oyun bulamıyorum. Call of Duty MW serisi, Black Ops serisi gibi, hikayesi oyuncuyu oyuna bağlayan oyun(lar) önerir misiniz? Crysis ve Call of Duty serisini bitirdim.

Sistem özellikleri:
İşletim sistemi: Windows 10.
İşlemci: Intel Core i5 7. nesil.
RAM: 4 GB.
Ekran kartı: Intel HD Graphics 620.

Daha açıklayıcı olması için ekran görüntüsü koydum.

Teşekkürler.

[Not: Sistem kötü gözükebilir fakat Black Ops 2'yi en yüksek grafik ayarlarında, MW3'ü orta grafik ayarlarında 60 FPS oynayabiliyorum. Ona göre oyun önerirseniz...]

Hocam benim önerim BioShock serisi olur Steam de indirimdeydi en son şiddetle tavsiye ederim bende MW serisini daha yeni baştan bitirdim o bitince sizin gibi araştırdım ve bioshocka denk geldim oyunun hikayesi mükemmel hele infinite ile çok daha ilginçleşiyor sisteminize baktığımda ise düşük ayarlarda rahat 60 FPS oynarsınız bir deneyin bence.

Hocam benim önerim BioShock serisi olur Steam de indirimdeydi en son şiddetle tavsiye ederim bende MW serisini daha yeni baştan bitirdim o bitince sizin gibi araştırdım ve bioshocka denk geldim oyunun hikayesi mükemmel hele infinite ile çok daha ilginçleşiyor sisteminize baktığımda ise düşük ayarlarda rahat 60 FPS oynarsınız bir deneyin bence.

Kesinlikle katılıyorum BioShock serisi eski sistemlerde oynanabilecek en iyi oyunlardan.

Yeni konular

Geri
Yukarı