Hikayesi Sağlam Sıkmayan Oyun Önerisi

Profil resmimde de gördüğünüz gibi The Last Of Us. Hikaye konusunda herhangi bir oyunun buna rakip olacağını düşünmüyorum.

Efsane bir oyun değil, bir baş yapıt. Herşeyi ile, gerek görüntüsü olsun gerek hikayesi olsun. Müthiş seslendirmeler, Türkçe altyazı, ve çıktığı sene aldığı o mükemmel ödüller ile taçlanan ve budaklanan kariyeri. Çoğu gamer'ın listesinde '1' numara olan bu oyun, hikaye denildiği zaman akıllara gelen en güzel örnek olacaktır.

Fakat ne yazık ki bu oyun sadece PlayStation platformunda bulunuyor. Yani PS3 veya PS4 sahibi olman gerekiyor. Oyun ilk olarak 2013 yılında PS3 platformunda çıkış yaptı. PS4' te Remastered yani yenilenmiş versiyonu bulunuyor. Bu oyunu oynamamış kişiler hala bulunuyorsa, gerekirse konsol alın ve oynayın.

Playstation sahibiyseniz Heavy Rain, Beyond Two Souls öneririm. Pc için Life is Strange Telltale Games'in oyunları(hikayeleri çok güzel olmasa da seçimlerinizle ilerlediği için çok heyecanlı oluyor.) Grim Fandango öneririm.

The Last Of Us'ın benzersiz bir soundtrack albümü vardır. Düzenli olarak dinlerdim. Hala da bende var. Gerçek bir dahidir Gustavo Santaolalla. Bu müziklerin kompozitörüdür.

Mafia serisi k.bakma sana fps oyunları önermiycem çünkü beni sarmıyor :/ tomb raider serisi witcher serisi Ama kesinlikle witcher oynamadıysan oyna kesinlikle bilgisayar masasından kaldırmıyor

- Assassin's Creed serisindeki hemen hemen her oyun
- Saints Row 3
- Far Cry 3-4
- BioShock Infinite (Bana göre serinin önceki oyunları da efsane hikayeye sahip)
- Call of Duty Modern Warfare 2
- Life is Strange
- The Witcher Serisi
- The Elder Scrolls V: Skyrim
- GTA Serisi
- Grim Fandango
- Heavy Rain

Geri
Yukarı