Hikayesi ve grafiği iyi oyun önerisi

YasharSultan

Centipat
Daha fazla  
RAM
16 GB
SSD veya HDD modeli
1 TB HDD 128 SSD
Ekran kartı
MSİ RX 6600 XT 2X MECH 8 G
Anakart
ASUS H510M
İşlemci
İ3-10100
Arkadaşlar, oynayacak yeni bir oyun bulamıyorum. Daha önce oynadığım oyunlar şunlar: Metro'nun tüm serisi, Dead Island serisi, Dying Light serisi, Red Dead Redemption 2, Witcher serisi. Call of Duty serisini sevmiyorum.

Arkadaşlar, oynayacak yeni bir oyun bulamıyorum. Daha önce oynadığım oyunlar şunlar: Metro'nun tüm serisi, Dead Island serisi, Dying Light serisi, Red Dead Redemption 2, Witcher serisi. Call of Duty serisini sevmiyorum.
The Walking Dead diyeceğim ama linçlemeyin :D. Grafikleri muhteşemmdir kendisinin. Konusuda öyle :D

The Walking Dead diyeceğim ama linçlemeyin :D. Grafikleri muhteşemmdir kendisinin. Konusuda öyla :D

Grafikleri muhteşem falan değil hocam, bayağı eski. Evet güzel bir oyun ama konu sahibi grafikleri güzel istemiş.
Hocam A Plague Tale: Innocence, A Plague Tale requiem, God of War deneyebilirsiniz.

Grafikleri muhteşem falan değil hocam, bayağı eski. Evet güzel bir oyun ama konu sahibi grafikleri güzel istemiş.
Hocam A Plague Tale: Innocence, A Plague Tale requiem, God of War deneyebilirsiniz.

A Plague Tale: Innocence, A Plague Tale requiem hocam şu ikisine daha önce YT da baktımda aksiyon az sanırım, GoD yeni bitirdim.

Yeni konular

Geri
Yukarı