Hikayesi ve grafiği iyi oyun önerisi

The Wolf Among Us hocam bir bakın derim hikayesi muhteşem ötesi 2023'te de devam oyunu çıkacak ayrıca The Walking Dead şiddetle öneririm ama 2 oyunda da grafik ve oynanış pek iyi değil ama hikayeleri efsanenin de ötesinde özellikle Wolf Among Us'a bakın derim.
Hocam sizce devam oyununda Nerissa ile Faith'in benzerliğine değinirler mi? 🧐

The Wolf Among Us hocam bir bakın derim hikayesi muhteşem ötesi 2023'te de devam oyunu çıkacak ayrıca The Walking Dead şiddetle öneririm ama 2 oyunda da grafik ve oynanış pek iyi değil ama hikayeleri efsanenin de ötesinde özellikle Wolf Among Us'a bakın derim.
Among Us'a bakarım hocam teşekkür ederim

Hocam tabi sizin kararınız. Ben de a way outu izlemiştim sonra 2 kere bitirdim. Size kalmıl oynamak ve oynamamak. Ama önerimdir.
Teşekkür ederim 🙏

Arkadaşlar, oynayacak yeni bir oyun bulamıyorum. Daha önce oynadığım oyunlar şunlar: Metro'nun tüm serisi, Dead Island serisi, Dying Light serisi, Red Dead Redemption 2, Witcher serisi. Call of Duty serisini sevmiyorum.
Gow, Uncharted, Marvel's Spider-Man Remastered ve Miles Morales.

The Walking Dead diyeceğim ama linçlemeyin :D. Grafikleri muhteşemmdir kendisinin. Konusuda öyle :D
Twdg son 2 oyunu grafik konusunda tatmin eder. Hikayesi için kesinlikle oynanır.

Geri
Yukarı