Hikayesini en beğendiğiniz oyun nedir?

Bu serileri asla bırakmadan oynarım mükemmel hikayeleri var.
Resident Evil 7-8
Witcher serisi
The Evil Within 2
Batman Arkham serisi.

Call of Duty Modern Warfare 2
Far Cry Primal
Hocam bu oyunlar en sevdiğim oyunlardan.

Öbürsünü salla kenara ama Primal başka bir evren. Hikayesi o kadar sürükleyici olmasa da oynanışı, mekanikleri ve çeşitliliği ile sınıfında tek oyun. Ben başka bir taş devri oyunu bilmiyorum, varsa yazsınlar.

Öbürsünü salla kenara ama Primal başka bir evren. Hikayesi o kadar sürükleyici olmasa da oynanışı, mekanikleri ve çeşitliliği ile sınıfında tek oyun. Ben başka bir taş devri oyunu bilmiyorum, varsa yazsınlar.

Hocam CoD MW 2'nin hakkını yemeyin. hikaye olarak inanılmaz bir oyun ihaneti, kardeşliği, kanımızın son damlasına kadar savaşmayı, biz burada öğrendik. 😂😂😂

RDR demeyeceğim zaten mükemmel olduğunu herkes biliyor.
Kesinlikle metroid serisini deneyin mükemmel hikaye ve mükemmel lore bir arada.

Chrono Trigger.

Chrono serisinin ilk oyunu olur kendisi. Bu oyunun muhteşem olmasının en büyük katkılarından biri tasarım ve geliştirici ekibinin güzelliği. Square'dan Final Fantasy serisinin yaratıcısı Hironobu Sakaguchi, Enix'den Dragon Quest serisinin yaratıcısı Yuji Horii ayrıca Dragon Quest'in karakter tasarımcısı ve Dragon Ball manga serisinin yazarı Akira Toriyama üçlüsünün bir araya gelmesiyle ortaya çıkan bir oyun.

1684478613984.png

(Karakter portreleri Akira Toriyama diye bağırıyor!)

Ayrıca bu başyapıt Square ve Enix firmalarının birleşmesine vesile olmuştur.

Oyun küresel bir felaketi önlemek için zamanda yolculuk yapan bir grup maceracıyı konu alıyor.
Çok derin bir oyun olduğu için nereden başlayıp nasıl anlatsam bilemedim. O yüzden kendiniz deneyimlemelisiniz 😇

Yeni konular

Geri
Yukarı