Oyun şirketlerinin en az bilinen oyunu nedir?

Blacktion Software - Karpuz Savaşı arkadaşlarla yapmıştık kimse indirmemişti

Prototype çok bilinirdi. 2010'da Sony VAIO dizüstü bilgisayarım ile derinlemesine birden fazla kez oynamıştım. İkinci oyunu öyle rezaletti ki herkes en iyisinin komple seriyi unutmak olduğuna karar verdi. Alex Mercer oyun dünyasının Nathan Drake'i ya da modern zamanın Ghost of Sparta'sı olabilecek kadar potansiyelli, fantastik bir karakterdi. Daha önce hiçbir oyunda ve filmde kullanılmamış yetenekleri ve silahları vardı. Bu yapım, oyun dünyasını en boşa çıkarılmış potansiyelidir. Arkası gelse veya en azından hala 2. oyunu çıkmamış olsa şu an en az geliştirilmesi Stalker 2 kadar Hype yaratırdı. Üzerine kireç dökmek ister gibi Alex'e geri dönülemez bir hikaye yazdılar.

Prototype çok bilinirdi. 2010'da Sony Vaio dizüstü bilgisayarım ile derinlemesine birden fazla kez oynamıştım. İkinci oyunu öyle rezaletti ki herkes en iyisinin komple seriyi unutmak olduğuna karar verdi. Alex mercer oyun dünyasının nathan Drake'i ya da modern zamanın ghost of Sparta'sı olabilecek kadar potansiyelli, fantastik bir karakterdi. Daha önce hiçbir oyunda ve filmde kullanılmamış yetenekleri ve silahları vardı. Bu yapım, oyun dünyasını en boşa çıkarılmış potansiyelidir. Arkası gelse veya en azından hala 2. oyunu çıkmamış olsa şu an en az geliştirilmesi stalker 2 kadar hype yaratırdı. Üzerine kireç dökmek ister gibi Alex'e geri dönülemez bir hikaye yazdılar.

Ben, şahsen jason Heller'ı ve onun intikam hikayesini çok sevdim, her ne kadar oyunda teknik sıkıntılar mevcut olsa da, benim hala oynadığım bir oyundur, alex mercer karakteri eskiden çok sevdigim ve ceketinin aynısından aradığım bir adamdır, başına gelenler ve yaşadıkları beni kendine çekmişti.

ceketinin aynısından aradığım
Onu ben de denemiştim ancak bulamamıştım. 1. Oyunda kız kardeşi ile başına ne geldiğini anlamaya çalışan birisinden ikinci oyunda karanlık tarafına yönelen bir süper güç. Çok saçmaydı gerçekten. İntikam hakkı Alex'in olmasına rağmen Jason Alex'ten intikam aldı. Ne hikayeyle ne ilk oyunla bağlantısı var. Ha sadece 2. oyunu oynayan ya da 2. oyunu daha önce oynayan ya da 1. oyunu İngilizce bilmeden oynayan birisi 2. oyunu daha çok sevebilir çünkü parkuru ve etkileşimleri ilk oyundan daha iyiydi.

Yeni konular

Geri
Yukarı