Hikvision E1000 SSD alınır mı?

HamiDosq

Decapat
Daha fazla  
Şu anki SSD'im kronik sorunluymuş oyun güncelleyemiyorum yeni bir SSD almaya karar verdim. Sizce bu SSD alınır mı?

1621202152355.png

Alınabilir kullanıyorum ama çok ısınıyor sağlık değerini düşürüyor o yüzden termal ped ile almanı öneririm

Kaç dereceye çıkıyor? Bilgisayarda oyun oynuyor musunuz? Ben standart kullanıcıyım oyunla büyük dosyayla vs. İşim olmuyor Windows kuracağım ve Office vs. Basit işlerde kullanacağım.

Kaç dereceye çıkıyor? Bilgisayarda oyun oynuyor musunuz? Ben standart kullanıcıyım oyunla büyük dosyayla vs. işim olmuyor Windows kuracağım ve Office vs. basit işlerde kullanacağım.

Oyun oynuyorum Max 68 gordum ve boşta kullansan bile çok ısınır tahminimce 60'lara kadar çıkar pasif soğutucu ile almanı tavsiye ederim.

Alınabilir kullanıyorum ama çok ısınıyor sağlık değerini düşürüyor o yüzden termal ped ile almanı öneririm

Kaç dereceye çıkıyor? Bilgisayarda oyun oynuyor musunuz? Ben standart kullanıcıyım oyunla büyük dosyayla vs. İşim olmuyor Windows kuracağım ve Office vs. Basit işlerde kullanacağım.

Oyun oynuyorum Max 68 gordum ve boşta kullansan bile çok ısınır tahminimce 60'lara kadar çıkar pasif soğutucu ile almanı tavsiye ederim.

Pasif sogutucu ne oluyor?

Geri
Yukarı