Hikvision T200N SSD'yi iade etmeli miyim?

denizbabaxx

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Bugün MediaMarkt'dan Hikvision T200N adlı lanet SSD'yi alma gafletine düştüm. Dosya aktarım hızı şu şekilde:

1627156134302.png

Birkaç saniye 200 MB'da hızlı hızlı aktarıp birden 10Mb/sn'lere düşüyor ve geri hiç eski hızına gelmiyor. Tüm SSD'lerde bu oluyor mu? Yoksa iade etmeli miyim?
Bugün cevap verebilirseniz harika olur. Yarın sabahtan kalkıp iade etmeyi planlıyorum.
Teşekkür ederim :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar merhaba. Bugün MediaMarkt'dan Hikvision T200N adlı lanet SSD'yi alma gafletine düştüm. Dosya aktarım hızı şu şekilde:

Eki Görüntüle 1117300

Birkaç saniye 200 MB'da hızlı hızlı aktarıp birden 10Mb/sn'lere düşüyor ve geri hiç eski hızına gelmiyor. Tüm SSD'lerde bu oluyor mu? Yoksa iade etmeli miyim?
Bugün cevap verebilirseniz harika olur. Yarın sabahtan kalkıp iade etmeyi planlıyorum.
Rastgele yazma hızına bağlı diye biliyorum ki bu gayet normal. CrystalDiskMark ile okuma/yazma hızlarını atar mısınız?

Eki Görüntüle 1117300

Dosya sayısı fazla olunca hız az oluyor diye biliyorum emin değilim.

Ne kadara aldınız ve kaç GB? Çok cazipse kalsın derim ama büyük ihtimalle mağazadan aldığınız için çok uygun değildir.

Dosya Ekleri

• Technopat Sosyal - Google Chrome 24.07.2021 23_17_48.png
    Technopat Sosyal - Google Chrome 24.07.2021 23_17_48.png
    57,2 KB · Görüntüleme: 40
Rastgele yazma hızına bağlı diye biliyorum ki bu gayet normal. CrystalDiskMark ile okuma/yazma hızlarını atar mısınız?
1627160192357.png

Buyrun...
Sorun SSD kaynaklı olmasa da iade edin derim. Sorun çıkarma ihtimali yüksek bir model.
Teşekkür ederim.
Ne kadara aldınız ve kaç GB? Çok cazipse kalsın derim ama büyük ihtimalle mağazadan aldığınız için çok uygun değildir.
400 TL'ye aldım... 256 GB. Teşekkür ederim.

Dosya Ekleri

• 1627159476681.png
    1627159476681.png
    82 KB · Görüntüleme: 37

Geri
Yukarı