Çözüldü Hile açılan CS:GO hesabına Prime alınırsa ban yenilir mi?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

ALPHA_WOLF

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar selam 350 saatlik bir CS:GO hesabı var ama daha önce 2-3 ay önce yani hile açılmış. En son ama tamamen silinip yeniden yüklenmiş ve temiz kurulum görmüş bir hesap var 2-3 aydır böyle ban yemedi, oynuyorum. Şimdi seçkin almak istiyorum bu hesap ban yer mi? Hileyle alakalı hiçbir şey yok bilgisayarda. Bir şey olur mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Bence yeni hesap açıp daha sonra ona Prime satın alın. VAC sistemi çok dengesizdir 1 gün sonra da ban atabilir 1 yıl sonra da.
Arkadaşlar selam 350 saatlik bir CS:GO hesabı var ama daha önce 2-3 ay önce yani hile açılmış. En son ama tamamen silinip yeniden yüklenmiş ve temiz kurulum görmüş bir hesap var 2-3 aydır böyle ban yemedi, oynuyorum. Şimdi seçkin almak istiyorum bu hesap ban yer mi? Hileyle alakalı hiçbir şey yok bilgisayarda. Bir şey olur mu?

Riskli iş dostum hile açan kişinin hile kalitesine bağlı ondan sonra kütüphanedeki oyun sayısı önemli güven faktörü rozet CS gibi oyunda çok etkiliyor CS 1 yandan hile konusu üzerinden para isteyen bir oyun eğer ne kadar Steam kütüphanende fazla ürün varsa o kadar kıyak geçiliyor.

Evet yersin dostum. Az gelişmiş insan olan arkadaşım yaşadı bunu dün akşam.
Benim de çoğunlukla Steam'deki az gelişmiş arkadaşlarımın profilinde
1652472154108.png
yazıyor ne güzel tesadüf :)

Geri
Yukarı